Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Korlátlan A jogosítványt hol?

Korlátlan A jogosítványt hol?

Figyelt kérdés
Bp-en élek, és hallok mindenféle hideget-meleget a nagynevű autós/motorosiskolákról, érdekelne, ki hol tette le az A (bármilyen) jogsiját, és milyenek a tapasztalatok!

2016. okt. 16. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl van dimenzionálva,-azért oszlanak meg a vélemények mert ha valaki nem megy át elsőre akkor Magyar módra beindul a "húde szemét mocsok oktatók vannak itt" című műsor..

Azonos követelmények,eltérő árak,de tök egyforma mind.

2016. okt. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan iskolába menj ahol közvetlenül dolgozik a gyakorlati oktató, nem csak kiközvetít neki egy másik iskola, ahol megcsináltad a Kreszt.
2016. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy melyik iskolához mész, amelyik hozzád közelebb van oda célszerű. Én többet vezettem a keletétől, másodszorra mentem csak át, de kezdőként az alapokat viszonylag jól belém véste az oktató. Utána fogsz igazán megtanulni vezetni, kár ezen aggódni.
2017. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!