Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche Macan S Diesel vélemén...

Porsche Macan S Diesel vélemények?

Figyelt kérdés
Miben másabb ez az autó mint egy Audi,BMW,Mercedes ? Ezek közül ki,melyiket választaná és miért : Porsce Macan S Diesel , BMW X6 , Audi Q7 , Mercedes-Benz GLE ?
2016. okt. 17. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerinted kinek lesz itt véleménye ezekről a kocsikról?
2016. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyit mondok, hogy olyat csinált a Macan, amilyet még egy autó sem volt képes: annyira keresett volt, hogy használtan többet ért, mint újonnan. Angliában történt az eset, talán az idén vagy a tavaly, már nem tudom, mert nem tudtak annyi sok jobbkormányos Macant gyártani, mint amilyen sokat venni akartak, éveket kell várni rá.

Én persze még nem vezettem, de a tesztekben nagyon dicsérik, úgy írják, hogy sehol sem érződik rajta hogy SUV, tényleg olyan, mint egy igazi Porsche. Amúgy ez nem a Q7-el meg ezekkel egy kategória, mert sokkal kisebb. Audi Q5, BMW X3, stb az ellenfele. Ezek közül talán az Audi SQ5 állhat a Macan mellé, de akkor is a Porsche sokkal jobb.

2016. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!