Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a véleménye, tapaszta...

Kinek mi a véleménye, tapasztalata a Kingstar téligumiról?

Figyelt kérdés
Téligumi vásárlás előtt állok de használtat nem szeretnék, viszont nagyon dràgát sem és ezt néztem ki. köszönöm a vàlaszokat előre is

2016. okt. 18. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kínai vacak.


Milyen méretben keresel gumit?

2016. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
185/65 r14
2016. okt. 18. 23:10
 3/11 anonim ***** válasza:
12-13 ezerért kapni Hankook-ot.
2016. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem belédkötni akarok bocsi de ezt tapasztaltad h vacak vagy csak hallottad?
2016. okt. 19. 08:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan gumi az autón.2 max 3 szezonra jó utána kuka.Nagyon gyorsan kopik a felülete pedig novembertől márciusig használtam utána csere nyárira,de mégis hamar elkopott.4 mm alatt már nem ér semmit,ha nagy a hó.Esetleg nyárinak használható,de nem ajánlott!
2016. okt. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azon a 4 tenyérnyomni futófelületen múlik az életed,vagy mások élete a forgalomban.

Sok dolgon lehet spórolni egy autónál,de nem a gumin.Főleg nem a téli gumin.

2016. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azt olvastam hogy hankook termék. akkor hogy lehet mégis ilyen gyenge?
2016. okt. 19. 10:26
 8/11 anonim ***** válasza:

"akkor hogy lehet mégis ilyen gyenge?"


Úgy pl,hogy a Pick is gyárt eredeti téliszalámit,és fele-harmad annyiba kerülő párizsit....Na kb ez a helyzet a gumiabroncsoknál is. :-)

2016. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 dirtboy ***** válasza:

nem jó gumi.

én elsőre azt vettem mondom úgy is nyugisan vezetek nem kell márkás,csak azóta már nem vezetek nyugisan.

vizes úton szerintem nagyon rossz,én 70-80nál úgy elvesztettem vele a tapadást hogy csak na.

vagy 100métert lavíroztam az úton keresztbe mire lecsúsztam róla,utána gyorsan át is raktam inkább a nyárit, /tavaly tavasszal volt/ azzal jobban tapadok ilyen időben is mint most van vizes úton.

2016. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ezen spórolni, sok hulladék téligumi újonnan olyan szar, hogy egy rendes nyárival biztonságosabb menni. Gumin nem spórolunk, akkor se ha szakadt Swifted vagy Ladád van. Aki kiröhög érte, b.ssza meg.
2016. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!