Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo matiz hátramenetbe...

Daewoo matiz hátramenetbe hogyan kell kapcsolni? Többi a leírásba

Figyelt kérdés
Nos 2003-as a gép egyik ismerősömé akinek nincsen jogsija ,tudjuk hogy a hátramenet az 1-es sebesség fokozat mellett van ,de nem tudjuk hogy mit kéne hozzá nyomni , húzni amivel bekattanna oda :D ehhez kérnénk helpet xd

2016. okt. 20. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem helpel senki nektek, jó az az autó a garázsban is, nem kell jogsi nélkül rallizni közúton...
2016. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobbra-hátul van, a 4-es mellett.
2016. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Látom értelmes emberek nincsenek itt nagyon ,de sikerrel jártam csak mondom hogy nekem van jogsim az ismerősömnek meg nincsen ,de vezethet jogsi nélkül szerintem magánúton ami elvan zárva közúttól, szóval akkor a forgalmat nem tudja zavarni
2016. okt. 21. 21:55
 4/4 A kérdező kommentje:
A 3. kommentelőnek mondanám a váltógombon van egy kis térkép és azon az egyes mellett található a hátramenet
2016. okt. 21. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!