Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üvegszálas lökhárító javítása...

Üvegszálas lökhárító javítása mennyibe kerül? Kicsi sérülésről lenne szó, pár centis.

Figyelt kérdés
Minimálisan behorpadt és lepattogott a festék egy helyen. Mennyibe kerülne a javítás?
2016. okt. 21. 12:55
 1/4 A kérdező kommentje:
+ színpótlás
2016. okt. 21. 12:56
 2/4 joco5582 ***** válasza:
Biztosításra néhányezer forint híján 100000ft lesz, simán kérve meg 40000ft
2016. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt teljesen le kell újra festeni plusz a hibás részt gittelni szokták. A teljes fényezés mindenképp kell ha azt akarod hogy szép legyen. Annak sajnos van ára. egy elem újrafényezése 15-20 ezer forint aztán a festéket is meg kell fizetni ugye. Attól is függ hogy az milyen. Ha metál festés az drágább ha csak sima normál színről van szó az nem vészes.

Nekem is van egy esztétikai hibás lökhárítóm, csak festés lenne de a legolcsóbb festő,fényező a környéken ő is mondta hogy 18-22 ezer forint lesz, pontosabb árat akkor tud mondani ha elkészít egy árajánlatot ahol már mindent pontosan kiszámol. Mivel nekem a jobb első kerékívemnél egy hatalmas karc miatt kellett újra fényezni arra is 15 ezret mondott, de olcsóbban jöttem ki azzal hogy vettem bontásból egy másikat 8 ezerért cserébe ha a régit leadom nekik. de ha nem is adtam volna le akkor is 13 ezerért elvihettem volna.

2016. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez most vagy nem üvegszalas lökháríto vagy te nem jol irtad le a serules jelleget!Az üvegszal ugyanis nem horpad,az azonnal törik vagy reped!
2016. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!