Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw passat megvennétek ezt az...

Vw passat megvennétek ezt az autót?

Figyelt kérdés
Egy vw passat 1999 évjáratú hatul van rajt egy kis festék hiba az oldalán van egy kisebb horpadas. 296000 km van benne. 800000Ft szerintetek ez sok erte? Mit figyelnetek meg rajta?

2016. okt. 22. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem . A hátsó felfüggesztés ennek ind gyatra , a hajtómű motor elfárad . Több ismerős vett ilyet pár tulaja volt előtte de mindig javították őket . Öreg gép , 20 éves lesz kevés ebből ami megkímélt és jó még évekig . Nyugatról hozzatok be személyesen átvizsgált leinformálható gépet , japánt például .
2016. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Facebookon egész korrekt kinézetű Passatokat árulnak 5-6-700 000-ért. Inkább egy olyan papíroznék le és ott a fényezéssel sem kell görcsölni.
2016. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mintha a mi autónkat írtad volna le, évjárat, sérülés, km állás stimmel (óra szerint, valóságban meg ki tudja). Külföldről hozták be, így névre írva mindennel együtt friss műszakival 550 ezer ft, így a 800 ezret sokallom érte. A miénk is jó állapotban van, nem tudom elképzelni, hogy többet tudjon egy ilyen autó. Talán egy friss vezérléscsere (mivel az 120 ezer ft alaphangon), de ez meg megint lutri, hiszen bármiről lehet papírt szerezni.
2016. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat jo ismerosom hozta be most szamlak vannak vezerles csererol 256000-nel
2016. okt. 22. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom TDI.

Az oké, hogy ismerősöd hozta be, de látatlanban mit mondjunk?

Én első körben megemelném az első kárpitot, hajlamosak beázásra, ha áll alatta a víz akkor már lehet is felezni az árat.

2016. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt papír a cseréről, de kamu volt... De ezt meg is mondta a szerelő, akivel átnézettük. Lehet hogy tényleg volt csere 256-nal, aztán hajtottak bele még 200 ezret és hopp visszatekerték 296 ezerre. Mit tartalmaz egyébként a 800 ezres ár? Mert ugye itt is nagy sumákolás szokott lenni. Műszakit ő intézi vagy neked kell? Ha ő intézi, akkor rendes műszaki vagy kamus zsebbe dugós műszaki?
2016. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17 évesen 300ezerrel 800-at én nem adnék autóért, eszméletlen mit el nem kérnek egy Passatért, ezek lesznek az új vagány merzsók?
2016. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindent intéznek rá. És jár hozza még egy téligumi garnitúra.
2016. okt. 22. 23:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem a km nem érdekel, csak az állapota. Használtatón 3-30 éves korig mindbe ugyan annyi a km (220-280). kifejezetten érdekes :). Mindig vanak persze kivételek, de egy időben sokat nézegettem az oldalt és ezt tapasztaltam.

Fő oldalról random választottam (8 autóbó 2 ben volt 100-140000 km)

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. okt. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!