Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen utólag beépíthető...

Milyen utólag beépíthető távirányítós központi zárat érdemes venni (Renault Megane 2002)?

Figyelt kérdés

Több cég gyártmányát is néztem, de teljesen laikus vagyok, úgyhogy nem nagyon tudom, milyen az, ami megbízhatóan zárja az autót, és nem hibásodik meg 2 hét után... A zárat egy 2002-es évjáratú ötajtós Megane-ba szeretném tenni. Az érdekelne, hogy az alábbiak közül melyiket javasolnátok, vagy ha egyiket sem, akkor tudtok-e olyat mondani, mely olyan, hogy érdemes lenne megvenni. (Valamint furcsa, hogy a csomagtartó zárja többnyire nincs a csomagban, nem tudom, hogy ez akkor hogy is működik).

Itt van egy pl, amit találtam:


[link]



2016. okt. 22. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokadik Renaultomat hajtom köztük 3. Megane volt. Ezekben gyári felszereltség a központi zár, ráadásul a Phase II. ami neked is van reteszes, és elég macerás beépíteni az utólagos motorokat.


Miért nem jó neked a gyári központi zár?

2016. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs működő gyári távirányítója, és csak egy kulcs van meg hozzá. ( A gyári új kulcs meg egy vagyon)
2016. okt. 22. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van a műszerfalon zárógomb (márpedig meganeban ha jól emlékszem illene lennie), akkor nem fognak kelleni utólagos kp zár motorok. Azzal amúgy is csak szívnál. Elég maga a kp zár elektronika a két távirányítóval, simán be lehet kötni. Úgy fog működni, hogy amikor megnyomod a távirányítón a gombot olyan mintha bentről nyomkodnád a záró/nyitó gombot a műszerfalon. A csomagtartót persze így nem fogod tudni külön, az ajtóktól függetlenül nyitni.
2016. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így csinálnám, mint a 2. válaszoló. A csomagtartót pedig a gyári távirányító se nyitotta külön.

Amúgy fura a dolog, mert abban az időben még két távirányítós kulcsot adtak a Renault-hoz, nekem is kettő van.

2016. okt. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Való igaz, kettőt adtak anno hozzá, de egyik se jó már...😞
2016. okt. 23. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!