Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó szerelők. A Mannesmann...

Autó szerelők. A Mannesmann crova készlet mennyire minőségi és tartós?

Figyelt kérdés
Érdemes pénzt adni érte?A barkácson nem kaptam választ.
2016. okt. 24. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok autószerelő. De ilyen Mannesmann márkával én leginkább a Tescoban találkoztam.

Meglepő módon ott is adnak jót, ami otthoni szerelgetésre tökéletes. De biztos nem egy Beta, vagy ipari kategória.

Pl annak idején 6-8 éve a Prakitkerben vettem egy olcsó no-name 7-8eFt-os Li-ion akksis csavarozót. Nem vártam tőle sokat, de úgy voltam vele, hogy ha arra az egy munkára tudom használni és utána kuka, már akkor is megérte. Azóta is nyúzom, és kutya baja. Van olyan jó mint a másik Makitám. Pedig egyáltalán nem gondoltam volna.

2016. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:

Ezt a márkát nem ismerem, de esetleg merem ajánlani a Halfords-ot (persze Beta és a sok más neves mellett).


40ezer ft-ért vettem egy elég méretes készletet örök garanciával, tavaly szétbontottam vele a donor autómat. Volt olyan csavar ami teljesen berohadt, a krovát megtoldottam egy vascsővel és úgy próbáltam leszedni. A kereszttartó kiszakadt, a kasztni eldeformálódott, de a krovának semmi baja.


Később egy kollégám kölcsönkérte, az elnyalt csavarra rákalapált egy fejet és úgy szedte ki. Semmi sem látszik rajta...

2016. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Lidl-es jött be. Egy szerelő ismerősöm ajánlotta 26000 ért vettem. [link]

Már az első hétemn bevittem a cégez, ipari mosógépeket javítottam vele. Ugyan azt kibírta mint, a King Tony.

Kb 1 éve használom heti rendszerességgel. Még mindig tökéletes állapotban vannak. Pedig egyáltalán nem kímélem

2016. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3#:

Mannesmannból vettem fogókészletet és szigetelt csavarhúzó készletet. Csípő és kombinát fogók jók, de a vízpumpa fogó semmire sem való. A csavarhúzók villanyszereléshez megfelelőek, bár kicsit gagyi a kivitelezése. A Powerfix (lidl) csavarhúzók sokkal jobbak.

2016. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!