Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto keresés rendszám után....

Auto keresés rendszám után. Hogyan tudom meg, kinél van a 6 éve eladott autóm? Az ügyfélkapun kiderítettem, hogy ideiglenesen ki van vonva. De ki lehet a tulaj?

Figyelt kérdés

Egy 1989-es golf 2 cl 1.3 benzinről lenne szó, melynek rendszáma BTG-157. Nagyapàmtól örököltem, de el kellett adnom, most viszont szeretnèm megtalàlni.....


Köszönöm előre is a segítsèget!



#autó #rendszám #keresés #kocsi #rendszám után keresés #rendszám alapján keresés
2016. okt. 25. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Sehonnan. Hallottal mar azt a szot, hogy 'adatvedelem'? Eladtad, innentol semmi kozod hozza hogy ki a tulaj, vagy hogy hol van az auto.
2016. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hivatalos úton te ilyen adatokhoz nem férsz hozzá!
2016. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nemhivatalosan rendőr vagy okmányirodás haver, de ez nem törvényes.

Az is lehet hogy a pali kiakad, hogy honnét tudtad meg a nevét, címét. Fel is jelenthet és akkor buktok mind egy ilyen hülyeség miatt.

2016. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha van ügyfélkapud: Ügyintézés > Szolgáltatások > Gépjárműkereső > Használom a szolgáltatást :)
2016. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4: aha, es abbol mit tud meg? hogy nincs forgalomban, es hogy milyen tipusu es szinu auto tartozik a rendszamhoz. Ezek kozul melyik adat az, amelyiket meg nem tudja...?
2016. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tisztelt 1 hozzàszóló: ha tèged ez felhàborít ,akkor nem kell a kèrdèshez hozzàszolni! Nem azt kèrdeztem, hogy van-e vagy nincs közöm hozzà, ez az èn dolgom.

A többi hozzàszolást köszönöm!

2016. okt. 25. 12:25
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nézegetném a használtautós oldalakat, hátha felbukkan. Én találtam már meg három volt autómat is, hátha szerencséd lesz.
2016. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

'van-e vagy nincs közöm hozzà, ez az èn dolgom. '


egeszen addig, amig torvenytelenul meg nem probalsz adatokat szerezni szamodra ismeretlen szemelyekrol, puszta kivancsisagbol es/vagy egyeb szandekkal, igen. Meselj mar, te mit ereznel, ha a sajat autod regi tulaja egyszercsak megjelenne a hazadnal, es nekiallna kerdezoskodni, hogy "heeee nem eze' adtam el az autot hogy igy banj vele, me' van kivonva, me' csereltel rajta kormanyt, me' tettel ra matricat"?

2016. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Valóban kérdező, a helyzet az, hogy az az autó nem a tiéd. Hiába volt a tiéd, de már nem az. Eladtad, minden tökéletesen rendben volt az adás-vételnél. Innentől kezdve neked és az autónak többé már semmi közötök egymáshoz, mint ahogy neked és a vevőnek sem. Hogy a vevő mit csinál az autóval, az az ő dolga, mivel az az övé. Szóval te most megpróbálod más autóját megkeresni, csak mert egyszer régen a tiéd volt. De ez nem így működik. Nem fognak róla hivatalos úton tájékoztatást adni. Informális úton megkeresheted azt, akinek 6 éve eladtad, ha megvan még mondjuk a száma, de most mondom, hogy ezt is sürgősen felejtsd el, mert nekem pl. nagyon kellemetlen lenne, ha most felhívna az az ember, akitől vettem az autót, és kérdezősködne az autóval kapcsolatban, hiszen az már az enyém.

Egy valamit tehetsz, ha kell az autó, ahogy előttem is javasolták: nézegetsz használt autó oldalakat, hátha eladja, és te megtalálod (de erre kicsi az esély). Abban az esetben minden további nélkül megvásárolhatod. De úgy nem vásárolhatod vissza, hogy te felkeresed ilyen-olyan úton a tulajdonost. Nem kötelezheted rá, hogy a tulajdonát eladja neked.

Amúgy furcsa dolog régi autókat keresni. Én elhiszem, hogy fáj az embernek, ha elad egy autót, de egyrészt ez már 6 éve történt, tehát nagyon régen eladtad már, ennyi idő után már nem kéne bánkódni egy autó miatt (nem szivatásból mondom, de nem egészséges). Másrészt ha most jobban állsz anyagilag, mint akkor, én akkor se értem, hogy miért a régi autót akarod visszavásárolni 6 év távlatából? Miért nem nézel magadnak egy másik autót, ami valóban eladó?

2016. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok!kb te vagy a10ezredik aki ezt megkérdezi!Továbbra sem lehet hivatalosan ilyet megtudni!
2016. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!