Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri venni Tauris, Kymco,...

Megéri venni Tauris, Kymco, Capirelli, Motorro, Keeway stb. márkájú robogót venni! Ezek nem annyira gagyik?! Yamaha Aeroxra nincs pénzem!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

NEM SZERETNÉK SENKIT SEM MEGSÉRTENI, AKINEK A FENT EMLÍTETT ROBIJA VAN. ELŐRE IS ELNÉZÉST, DE EZ A SAJÁT ÁLLÁSPONTOM.


12 éve robogózok és motorozok egy időben szállítottam is be robogókat külföldről, de az tuti, hogy ezeket a koreai motorokat nem szabad megvenni. NINCS SZERVÍZHÁTTERÜK sem normális, persze van kivétel, de van itt olyan kérdező a gyiken, aki sehol sem talál alkatrészt az ilyen-olyan koreai robijához. A aerox pl egy penge moci, de ha javasolhatom vegyél malagutit. F12 F15 a legjobbak. Az olaszok nagyon tudnak robogót építeni, igaz a japánok is, de az olasz használt robogók elérhetőbbek a kis pénztárcával rendelkezőknek.


Sajnálom ha valakit megbántottam a nézeteimmel, de én se a levegőböl vettem az infóimat.

2010. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg!


Olasz vagy japán, azok robogók


(Aprilia, Malaguti Yamaha, Suzuki, Honda, Piaggio)

2010. ápr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
osztom a nézetet az előttem szólóval, az apriliát és a malagutit kiemelve.
2010. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Szerintem igenis jó motor. Hidegen-melegen télen-nyáron pöccre indul az enyém. A kötelező szervizeket elvégezték és mindig üzembiztos. Szerintem jó gép, és olyan agresszív a formája. Elég sokan megnéznek vele. Bár egy 70-es tuning azért beleférne!
2010. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Semmi baj a Tauris márkával. Szervizháttér? A Sambában fekvő Minarelli van Yamaha licensszel, nem tudom mit nem tudnak rajta megcsinálni... alkatrész van hozzá rengeteg. Nekem 2 éve van meg, leszámítva az ezres végén az olajpumpa elromlását (amit garanciában megcsináltak) plusz 7000 km-t raktam bele és tökéletesen működik. De akinek van megfelelő mennyiségű pénze vagyen agyonhasznált Apriliát, Yamahát, tényleg megéri, hogy még egyszer annyit rákölthetsz, nagy mák kell hozzá, hogy olyan használtat vegyél amit nem zúztak tönkre... Újonnan a Samba 200 alatt megvan... több év garanciával!
2010. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 finalman válasza:

Nekem is Tauris Fiera-m van azt nagyon zsír, Aprilia SR 50-ent ott hagyta!!! Csak ajánlani tom!

Szervízháttér?

A Taurisnak Graz-ban a szervízközpontja, minden beszerezhető!

2011. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!