Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet egy autó...

Mennyibe kerülhet egy autó tuningolása?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót, ahol Octavia 1.9 tdi 110 lovas autót 400-ra tornáztak fel. 280-as végsebességgel. Mennyibe kerülhet ez?
2016. okt. 26. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Néhány százezertől a pár millióig.
2016. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 blackmercedes ***** válasza:
nagyobb turbo,intercooler,esetleg chip stb.. nézz utána ezeknek az árainak.
2016. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg hajtókarok, dugók, főtengely, csapágyak, nagyobb adagoló, nagyobb csúcsok... :D
2016. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tomcatters ***** válasza:
Ahogy előttem is írták,sok mindentől függ,de pl egy jobb környeken egy nagy kertes kétszintes csaladihaz arabol, mar eleg jo gepet tudsz eppittetni :)
2016. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3451565 forintba
2016. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értelmezem 10-20 Milla egy ilyen módosítás?
2016. okt. 26. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért annyi biztosan nem.
2016. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itthon az egyik "legerősebb" ilyen adagolós 1.9tdi olyan 260ló körül van és szerintem egy pár misi becsúszott az autóba.


https://www.youtube.com/watch?v=lpLkX4sD3eY

Leírásban hogy mi van benne.

2016. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyobb teljesítménynövelés esetén a legfontosabb, hogy azt a teljesítményt át is tudd vinni az aszfaltra, meg is kell tartani az autót és meg is kell tudni állni vele. Ilyenkor már lehet, hogy kell merevíteni a karosszérián és kompletten új, erősebb futómű és fék kell. Csak ebbe simán bele tud csúszni 2-3 millió, ha ilyen teljesítményről beszélünk.


Egyszer láttam egy BMW-t, amibe egy 3.5-ös sor 6-os motor raktak két darab turbófeltöltővel. A tulajdonos elmondása szerint kicsivel 500 lóerő felett volt az autó teljesítménye. (ránézésre teljesen hihető volt, ez a tipikus padlógáznál 2 méteres lángokat köpködött irtózatos hanghatás kíséretében kategória volt) Ha jól emlékszem 10-12 millió körül állt meg az autó.

2016. nov. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!