Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap feljottem pestrol...

Tegnap feljottem pestrol kocsival ahol lakom. A varosomban esett csk itt a palyan meg sehol mashol jobb elolrol ilyen vizes gumi a vizes gumival nyikorgo hamgot hallottam mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
A lengescsillapito, felet neztem. Egyik sem nyikorgott. Es csak jobb elol. De mire bealltam a garazsba, meg ott 1-es, lukverc,1es , lukver(neztem a kuplungot h ko e) mar abba is hagyta. 3-4 kanyarnal hallottam ezt.Mi lehetett szerintetek? 205/55 gumi 16os alufelnivel.

#fnsjnsjjsh
2016. okt. 29. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de ennek fussunk neki még egyszer. 3-szor olvastam el, de igazából most sem vagyok biztos benne, hogy értem.
2016. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lenyeg h jobb oldalt eloltol hallottam ilyen vizes gumi a vizes gumival nyikorgast 3-4 kanyarnal. Neztem a lengescsillapitot meg a feket de nem azok voltak. :) Illetve akkor is hallottam ha egyszer tolatni alartam a garazsba befele. De utana kb 10szer beinditottam a motort , meg elolre- hatra alltam bent a garazsba,mert neztem a kuplungot h a veget jarja e, de ott mar nem hallottam. Semmi gond. En ocs ha rosszul fogalmaztam,mert kapkodtam :)
2016. okt. 29. 16:49
 3/5 A kérdező kommentje:
lenyeg az , hogy minor beertem a varosomban csak itt hallottam , esett nalunk. A M3ason nem, pedig ott is esett az eso vegig.... Aztan mikor beparkoltam es "jatszottam a kocsival" ott sem pedig vagy 10szer elolre, meg hatra alltam a kuplung ellenorzese miatt mint irtam...
2016. okt. 29. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már elsőre is értettem. Újmagyarul van.

Szóval: J előlr. halotad nyikorgas. H nem legéscs. és nem is fek akor lehet h gömbcsukl az oka.

2016. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
furcsa mert még az autópályán nem volt semmi . Valamint volt egy két település ami között a régi kanyargós volt az út kb. mint a pupu teve háta. Ott sem hallottam csak amikor már beértem és 20 30-al mentem. 17-én volt szerelőné a kocsi igaz azóta belevertem vagy 7-800 kmt de ebből 600 autópálya . A szerelő felemelte 17-én az egész kocsit azt mondta hogy minden rendben Lengéscsillapító is stb. A gömbfejremeg azt mondta hogy ennél a tipusnál örök életű. Audi Á3 második generációs 2004-es . nem lehet hogy maga csak esetleg a vizes tavaly volt a ludas. Mennyire gyanítod hogy a gömbcsukló? csak mondta volna válasz szerelő hogy elég ramaty állapotban van vagy lassan a végét járja . nem hinném hogy ettől 7-800 métertől készült ki amiből 600 km autópálya volt . Bár én nem tudom megmondani szintén hülye vagyok a kocsikhoz azért is kérdeztem itt...
2016. okt. 29. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!