Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Opel nagy dobása az óriás...

Az Opel nagy dobása az óriás Insignia lesz?

Figyelt kérdés

A Totalcar értesülései szerint az új Insignia 4,9 méter hosszú lesz.

Ezáltal nagyobb lesz, mint bármelyik autó a középkategóriában.

Pontosan akkora lesz, mint a BMW 5-ös sorozat.


A jelenlegi Insignia tényleg szűkös hátul, kb akkora a hely benne, mint egy Focusban.



2016. okt. 31. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Opelnek az Omega kipusztulása óta ,ami nem ma volt, nincs rendes nagy autója. Szóval már évek óta várat magára a dolog és szükségszerű lépés lenne.
2016. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az örömöm határtalan volt, amikor vettem egy alig használt insigniát..

a határtalan örömet már csak úgy tudtam fokozni, hogy eladtam. Szűk volt mint a rosseb...nem is értem..

valahogy nem sikerült megszeretnem.

az, hogy 4,9 hosszú nem lesz jobb..


szerintem.

2016. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2. vagyok...volt egy automata omegám...na, az autó volt..


máig sajnálom(szétrohadt)

2016. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer ültem bele Insigniába azóta sem értem a tervezőket hogy sikerült ilyen passzentos belteret alkotni.Egy 90 es évekbeli kisautóban jobb a térérzet. Kívülről még tetszetős lenne,de belül...Igazából ha csak nyújtanának rajta és nem szélesedne,nem dolgozzák át a belteret , akkor nem ér sokat az egész.
2016. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom... nekem nincs szükségem ilyen böszme nagy jószágra. És szerintem a mérete és az ára miatt nem lesz tömegautó sem.

A K Astra már annál inkább! Igaz az sem olcsó, ha az ember nem a legfapadosabbat kéri. Arra be fogok nevezi egy-két év múlva. Addigra talán kijönnek a modell gyerekbetegségi, típushibái. Lesz róla hosszabb távú tapasztalat.

2016. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!