Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a készülék mennyit segíthet...

Ez a készülék mennyit segíthet a motor melegedési idejének?

Figyelt kérdés

[link]


1.9 TDI-m van 110 LE-s,lassan éri el az üzemi hőmérsékletet,elvileg van benne valami ilyesmi gyárilag mint amit linkeltem de az nem tudom hol van,ezt be lehetne pluszba építeni utólag? Vagy a meglévőnél jobb hatásfokú lenne esetleg? Ez ahogy a leírásból kiveszem talán belülről kapcsolható lehetne...


2016. okt. 31. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tuti nem tennék bele ilyet. Egyszer elfrlrjted kikapcsolni, oszt nézegetsz, mikor feltobbanik a rendszered. Vagy jobb esetben lemerül az elem.
2016. nov. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is egy szerelővel nézesd meg a gyárit!

PD-kben 3 ilyen van, tdi-ben nem tudom.

Nem lehet nagy ördöngösség beépíteni, de egy hőmérséklet jeladóra biztosan rá kell kötni.

2016. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sima TDI ben is 3 van.Megnézettem szerelővel.Elvileg csak úgy nézte meg hogy valami dróttal hozzáérintette valamihez aztán hogy szikrázik e,ez nem tudom hogy mennyire jó módszer a megvizsgálására...
2016. nov. 1. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy túl sokat, mert a generátorról nem lehet végtelen áramot levenni.

Én egy fillért nem adnék ilyenre, ha gyárilag van a kocsiban az más, de utólag franc se. Akkor már inkább rendes állófűtés, gázolajról működtetve.

2016. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!