Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 99' 2.2dt Renault espace...

99' 2.2dt Renault espace adagolóból nem jön a gázolaj (levettem hozzá a nyomócsöveket) Állítólag van az adagolóban egy mágneskapcsoló, azért nem adja át rajta a gázolajat. Kérdésem honnan vagy melyik biztosítékról kapja az áramot az adagoló?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Birom mikor valaki egy tenyleg szakmai kerdest feltesz, nem jon valasz. De valaki megkerdez olyat hogy benzin vagy dizel, egybol jon husz valasz. Az itt levok fele nem is konyit a dolgokhoz, bezzeg mikor kerdest teszek fel, akkor tudjak irni hogy tipust meg veleltenul se irj. Leirtam utana a tipust mert elfelejtettem, es odairtam hogy igy mar konnyebben tud e valaszolni. Hat sajnos igy sem tudott valaszolni, valaszadas helyett meg duhrohamot kapott hogy vegyek vissza az arcombol.
2016. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz, nekunk nem pont ez a motor volt, de agadolos. Ugyan ugy a magnesszeleppel volt a baj, mi is azt hittuk, hogy elektronikai baja van, de kiderult, hogy leragadatt a magnesszelep, ezert nem nyitott ki. Erdemes megnezni/megnezettetni.
2016. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Birom mikor valaki egy tenyleg szakmai kerdest feltesz, nem jon valasz."


Akkora tragédia, hogy egy munkaszüneti napon 54 perc alatt nem kap választ? Vagy épp aki itt van az nem vágja az Espace biztosíték kiosztását és azt hogy a franciák miről vezérlik az adagoló mágnesszelepét? :D


Nekem fingom sincs melyik biztosítékról kapja az áramot, de ha ki akarod próbálni akkor két szál dróttal viszel a kapcsolóra áramot és kiderül jó-e.

2016. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat.
2016. nov. 1. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!