Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hks super power flow-ról...

Lac13 kérdése:

Hks super power flow-ról vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nektek milyen tapasztalotok van a hks super power flow-ról

Azt tudom hogy lóerőben nem nagyonfog változni a kocsi tőle max kicsit gyorsabban pörög fel a motor engem ez a "száraz szűrési technologia" érdekel hogy milyen gyakran kell pucolni és hogy a motorra van-e valami káros hatása?



#autó #tuning #direktszűrő #Hks super power flow
2016. nov. 1. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen,ezt rendszeresen tisztítani kell,de akár naponta is,ha olyan helyen jártál


Papír direktszűrőt vegyél,az gondozásmentes,csak cserélni kell.

Honda S2000 szűrője tökéletes.

2016. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És még egy kérdésem lenne hogy ez papir direkszürő is kibir-e annyit mint a hagyományos illetve a meleg levegő szívást hogy tudnám kiküszöbölni

Az auto egy Daewoo kalos 1.4 16v ötajtós

2016. nov. 2. 08:15
 3/6 anonim ***** válasza:

5-10 ezer között érdemes lecserélni,főleg ha sok poros úton jársz vele.


Hogy ne szívjon forró levegőt,azt neked kell kiokoskodni a motortérben,hogy hová kerüljön.

2016. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Építhetsz hővédő falat,beleokoskodhatod a gyári légszűrőházba a direkt szűrőt ha belefér,vagy szakemberrel/vizes boltból csövekkel el is vezetheted olyan helyre,ahol hűvőset szív.


Arra viszont figyelj,hogy ne olyan helyre vezesd el,ahol vizet meg koszt szív fel.

2016. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JulesTS ***** válasza:

Felejtsd el, semmi értelme nincs. A rendszeresen cserélt széria papírszűrő semmivel nem rosszabb mint a csoda tuning szűrők. Egy jó kis cikk: [link]

Ami viszont tényleg meg szokta fojtani a motort, az a rosszul kialakított légszűrőház és az odavezető cső. Ezt a cikksorozatot érdemes végigolvasni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A hideg levegő szívás én így csináltam meg:

[link]

[link]

Már egy éve üzemel és meg vagyok vele elégedve. Ugyan elég alacsonyan van a beömlő nyílás, de nagy eső és a nagyobb pocsolyák sem okoznak gondot (tengelyig érő vízbe meg nem megyek, ez nem terepjáró...).

Szóval szerintem jobban jársz, ha megtartod a gyári szűrőt és a hideg levegő csövezést csinálod meg. Ilyesmit: [link]

2016. nov. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. nov. 3. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!