Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóm egyik pillanatról a...

Ötvenfelett kérdése:

Robogóm egyik pillanatról a másikra nem indul a nyomógombbal, nem csinál semmit, berúgásra indúl, okozhatja rossz gyertya?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem higy műszaki zseninek kell lenni ahhoz,hogy belássuk,ha nyomogombbal nem indul de rugasra igen,akklr nem gyertya baj van!
2016. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így ötven felett már rá lehetne jönni hogy vagy az aksi, gomb vagy önindító valamelyike lehet a ludas.
2016. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Így ötven felett Nő létemre nem hiszem hogy értenem kéne hozzá de azért kösz a hozzászólást.
2016. nov. 3. 15:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a nő vagyok ezert nem ertek hozza mindig jó mentő duma......
2016. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha nem hiszed,sajnálom,szerintem kevesen vannak akik ötven éves korukba kezdenek el robogót használni.Ez vagyok Én immár 6 éve,de megszerelni még nem tudom,eddig nem is volt rá szükségem,de meg fogom oldani.
2016. nov. 3. 15:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha rúgásra indul, de nem teker az önindító, akkor több dolog is lehet:

Ha erőlködve de teker az önindító, akkor lemerült az akku.

Ha semmit se teker az önindító, akkor lehet rossz az indító gomb, az önindító reléje, de a leggyakoribb, hogy a féklámpa kapcsoló romlott el.


Ha behúzod a fékkart, akkor világít a féklámpa (hátul)?

Ha csak a hátsó fék kapcsolója rossz, akkor megpróbálhatod az első féket behúzva (jobb oldali kar) indítani. Igazából mindegy, mert a féklámpa reteszeli az önindítót, ha nem húzod a féket, akkor nem indít.

2016. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen világít a féklámpa,mindig a JOBB OLDALIT HÚZOM INDITÁSKOR,akkor csak a relé lehet.köszönöm.
2016. nov. 3. 18:15
 8/9 $$$$$ ***** válasza:
De ha berugod és úgy nézed a fèklámpat akkor vilagit akkor is ha levan merülve az aksi mert a járó motor tölti. Ne rugdbe és úgy nézd meg a féklampát,indexet. Ha úgy is megy akkor nem aksi....
2016. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha a gyertya is sz.r lenne el sem indulna sehogy.....
2016. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!