Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Scarabeo?

Aprilia Scarabeo?

Figyelt kérdés
Sziasztok! B kategóriás jogsival rendelkezem, autóm nincs, így kéne egy városban szaladgálós robogó. Ezt a típust néztem ki. Mi a véleményetek? Kezdő motor lenne, még nem ültem semmilyen motoron, de már régóta szeretnék motorozni. Köszönöm előre is. 17/F

2016. nov. 4. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen scarabeo?
2016. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
50 cm³, 2T. Vagy hogy értetted?
2016. nov. 4. 17:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Így! Nagy kerék, egyszerű mint a faék.
2016. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy jó motor.
2016. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó kis motor az, sok futár használja, nekik meg eléggé fontos hogy megbízhatóak legyenek. A nagy kerekei miatt az úttartása, menetkomfortja is a kis kerekű robogóké felett van. Hajrá, vegyél bátran egy szép példányt!
2016. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még egy kérdésem lenne: szüleimet hogy győzzem meg? Apukám van főleg ellene, bár ő is gondolkozik a motoros jogsin. Mert már nagyon unom, hogy minden délután 20 perc az út busszal (5 km az egész!!!), és minden egyes nap szinte tolakodni kell az állóhelyért, annyi utas van (110 ezres nagyváros).
2016. nov. 4. 21:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondd egyszerűen azt hogy nagyon szeretnél motorozni és törekszel arra hogy ne veszélyeztess másokat, se magadat.
2016. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem engedik meg, mert nincs négy kereke és karosszériája. Bennem megbíznak, csak féltenek azoktól az autósoktól, akik a robogósokat szeretik semmibe nézni. Majd ha lesz saját lakásom, akkor veszek egyet. De köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 6. 17:20
 9/12 anonim ***** válasza:
5km? Biciklivel semmi az egész..Amúgy scarabeo jó kis robesz, én egy 150cc-t hajtok.
2016. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Addig ne várj míg saját lakásod lesz, mert... mert ez Magyarország. Nem értem az ilyen szülőt egyébként, ezzel a hozzáállással hogyan engednek ki az utcára? Ott is elüthet az autó... Na mindegy... Akkor ne kérdezz, vedd meg a motort és kész. Majd megbékélnek.
2016. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!