Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jelenleg egy suzukim van,...

Jelenleg egy suzukim van, érdemes kategóriát váltanom vagy vegyek megint suzukit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy összetörtem a kocsit, javítani felesleges lenne. Most van majdnem 1 millióm másik kocsit venni és dilemmázok, mert nekem a suzukival az égvilágon semmi bajom nem volt. Ilyen árkategóriában van olyan kocsi, amit jobban megéri venni? Nagyon keveset autózom havonta maximum 500-600 km.
2016. nov. 5. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
En azt mondom, Magyarorszagon szuzukinal komolyabb auto csak akkor kell, ha csajokat akarsz felszedni vele.
2016. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van feleségem felszedés (csajok) kilőve suzukim volt van lesz. gondom bajom nem volt csak a kopó cucc én ujra suzukit vennék . ne válts márkát
2016. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És mégis milyen Suzukid van?

Egy 60 lovas ezres öreg Swift,vagy egy 2.4-es luxus sedan Kizashi?


Az 1 millió pedig elég tág összeghatár,ebből rengeteg autót lehet írni,ha nem írsz semmi szempontot.

Így teljesen komolytalan a kérdés.

2016. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, igazad van. 3 ajtós régi 1.3-as swiftem van.
2016. nov. 5. 13:00
 5/9 anonim ***** válasza:
En mindenkepp egy bmw 316-ost ajanlok nemetbol behozva.
2016. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze..azzal lesz csak szervízlakó XD

Maradj a suzunál,nekem 15 éve egy 1.0-ás swiftem van,komoly baja sosem volt,a lengőkar a gyengéje oszt kész.

Ha újra elkezdenék gyártani,csak ilyet vennék

2016. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én váltanék a helyedben kompakt méretű autóra. Pl: Focus, Astra, Golf, Octavia.
2016. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha eddig minden igényedet kielégítette az autó mérete és továbbra sincs kilátásban semmi olyan ami indokolná a nagyobb autó megvételét akkor lényegében felesleges váltanod. 1 gurigáért már tudsz venni 2005-2006-os Swiftet azzal megint elleszel egy darabig.

Ilyen méretben, korban és fenntarthatóságban nem sok vetélytárs akad. Annak sok értelmét nem látom, hogy vegyél egy jól felszerelt de 10 évvel idősebb A3-at. :)

2016. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy "vasaló" Swiftet (2005-től gyártott), megbízhatóságban, fenntartási költségekben ugyanolyan jó, mint a régi Swiftek, de mint autó, minden szempontból sokkal jobb. A kínálat is bőséges belőle, 1 millióból simán lehet jókat találni.
2016. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!