Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mikor komoly hibát észlelte...

Ti mikor komoly hibát észleltek a hozzánemértő ismerősötök kocsiján, akkor mondjátok neki, vagy ráhagyjátok?

Figyelt kérdés

Én mindig mondom, de nem fogadják meg a tanácsaim, hónapok múlva is ugyanúgy járnak vele.


Láttam a felnin keresztül, hogy repedt a tárcsa, a fékbetét lekopva. Válasz: "Amíg jól fog a fék nem foglalkozom vele."


Forr a víz, nem megy a ventilátor. "Ez ilyen ám mióta megvettem, csak rövid utakra lehet használni, vagy rá kell adni a fűtést (nyáron)."


Nincs fűtés, rossz a termosztát, 8-9 litert eszik az 1.3-as Swift. "Kicsit járatni kell alapjáraton, akkor jó szokott lenni".


Világít a motorhiba jel. "Régóta ilyen, megszoktam már."


2 BAR helyett, szemre kb. 1 van a gumiban. "Nem baj, úgy hallottam így jobban tapad, vagy nem?"


Egy idő után már beleuntam és ráhagytam a hülyékre, had szivassák magukat.


2016. nov. 5. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
El mondom a hibákat , ha észreveszek bármit is. Utána viszont többször nem említem, és nem izgat megcsináltatta-e vagy nem. úgy vagyok vele, ha a tulajdonost nem zavarja, akkor engem miért érdekelne. Baleset esetén nem engem húzkodnak majd meg...
2016. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szóltam oszt kész -más igénytelensége nem roppant meg lelkileg elhiheted..robbanjon le báznarekettye külterületén -csak véletlenül se engem hívjon segíteni XD
2016. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Általában szólok, főleg ha olyan a hiba, ami nem könnyen észrevehető. De leszokóban vagyok, mert akkor sértésnek veszik, ha szólok, és azt hiszik, hogy lenézem az autójukat, ugyanis nekem fekete, felső-közép kategóriás autóm van.

Meg aztán vannak az olyan ismerősök meg haverok, akik tudják jól hogy mindjárt kettétörik alattuk az autó, de mivel pont nincs money, így hát nem foglalkoznak vele :D

2016. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kéne új hűtő de kiszámoltam hogy jó az még XD
2016. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szólok, de amúgy ez van, ahogy leírtad, igazából mintha én írtam volna a kérdést.

Ugyan ezekre az emberekre igaz az is, hogy ha látják, hogy rendszeresen viszed az autót szerelőhöz, akkor előadják, hogy már megint mi a baja annak a "szarnak"?

Aztán nem bírja megérteni, hogy vannak kopó alkatrészek na meg az se mindegy, hogy a hiba észlelése után rögtön beállsz vagy fél évig halogatod, aztán 200 ezer lesz az, ami 20 ezerből kijött volna.

2016. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én szoktam szólni ,de az a helyzet hogy látom a másikon a kifejezést: "most mit okoskodsz v. közzöd hozzá"ég, m és ilyenkor ráhagyom, mig mielőtt én lennék a hibás
2016. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozok ilyenekkel, ha neki úgy jó...
2016. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak olyannak szólok,akinek érdemes. Aki a felsoroltak közül bármelyiket nem veszi észre,az eleve flúgos.

/kivételt képeznek a hölgyek/:-)

Vagy ha észreveszi de elsiklik felette,arra tök felesleges időt pazarolni,ezeket már messziről felismerni hisz egy toi toi wc szebb mint az autójuk.

2016. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Emberi tulajdonság, hogy a kritika nemigazán esik jól...pláne a szeretett autóra..


Kérdésedre válaszolva: nem szabad észrevenni semmit. Abból nem lehet bajod.

2016. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!