Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1996-os swift sedan-ban...

1996-os swift sedan-ban hogyan tudom kikötni az immobilistert?

Figyelt kérdés
most vettem egy 1.6-os suzuki swift sedan-t de az indításgátlóval nem vagyok jóban, szeretném kikötni, de úgy hogy esetleg gyorsan visszaköthető legyen. Van valahol valami csatlakozója, vagy kapcsoló amivel ki lehet iktatni vagy szervizbe kell vigyem? Köszi!
2016. nov. 7. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha müködik ne babráld

Jó az ha van

meg gátolja a leggyökerebb cigányoknak az autó elkötését.

2016. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam pont fordítva van a dolog, annó valószínűleg elhagyták az immobiliseres kulcsot, és direktbe van kötve a rendszer.

Nekem "drága" mulatság lenne, amit nem fizetek ki érte, úgyis eladom pár hónap múlva.

Egyébként autóvillamossági szerelő fog kelleni hozzá, nem fogod tudni házilag megoldani.

2016. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos nem működik, mivel jó ha 10-ből 1x sikerül leolvasnia a mágnest egy másik típúsnál van egy csatlakozó amit csak szét kell húzni de ezen nem találtam ott ahol mondták.
2016. nov. 8. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!