Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 ajtós autóba nagyon problémá...

3 ajtós autóba nagyon problémás ki-be szállás? Illetve milyen hátrányai vannak?

Figyelt kérdés
opel astra G-ről lenne szó

2016. nov. 8. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen autót csak akkor érdemes megvenni, ha a hátsó ülést csak ritkán használják. Ahhoz, hoyg be lehessen szállni hátra, az ajtót teljesen ki kell nyitni - ami városi helyzetben sokszor nem megy a mellette parkoló másikak miatt.


Nekem volt egy ideig 3 ajtós, de elég hamar lecseréltem 5 ajtósra.

2016. nov. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Népes család esetét nem túl következetes választás
2016. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Három ajtósba nehezebb beülni hátra, mint egy öt ajtós esetében, egyértelmű.

Az, hogy ez meennyire okoz nehézséget, egyénenként változhat.

Egy gyerek, vagy mozgékony felnőtt gond nélkül beül hátra, de lehetnek olyanok is, akik nem tudnak oda beülni (mozgásában korlátozott: idős, elhízott, fáj valamelyik végtagja, stb)

Három ajtós autó vásárlásában, hátul csak alkalmankénti utassal számolva érdemes gondolkozni

2016. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 veterán vas ***** válasza:

Nem lehet elmesélni, és különben sem tudjuk, mennyire vagytok kövérek/soványak alacsonyak/magasak, lomhák/fürgék.

Ki kell próbálni.

Elődeink is elvoltak valahogy Topolínoval, Tarbanttal 500-850-127 Fiatokkal, VW Bogárral, kispolskival........ stb. ;)

2016. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mosqu!to ***** válasza:
Volt a baráti körben ilyen Astra,hatalmas nagy ajtaja van.A parkolásnál elég nehéz kiszállni,mert konnyen racsaphatod a melletted állóra,ezen kívül okés! Nem vészes,hatamas hely van benne hatul,ha már egyszer bejutsz "nagynehezen" oda! :)
2016. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem is lenen alapból gond, hogy ki kell nyitni rendesen az ajtót, a gond ottvan, hogy a 3 ajtósoknak sokkal nagyobb, hosszabbak az ajtói, ezért problémás a dolog parkolóban.

Egyébként én 192 centis vagyok, de viszonylag fiatal, és hajlékony, szóval simán betuszkolom magam akárhova problémák nélkül (valamelyik nap egy Ford Ka-ba bújtam be, de volt egy olyan is, hogy első generációs 2 ajtós Fordd Fiestában ültünk 3-an hátul, na az brutál volt).

Viszont egy idősebb, vagy nagyobb darab embernek komoly gond lehet a be és kiszállás hátulról.

2016. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal ketten járunk egy kocsival, hátra szökőévente egy ember kerül, nekünk szuper így, nem hiányzik a hátsó ajtó. Hátsó ülésre általában behányjuk a kabátokat, táskákat, ha sátorozni megyünk akkor a matracainkat, stb. Nekünk így tök jó, mert van egy "második csomagtartó" ami elérhető menet közben, plusz szükség esetén tudunk fuvarozni 2 embert rövid távon, viszont sportosabban néz ki, és kevésbé érzi az ember anyahajónak, mikor benne ül, még úgy is, hogy egyébként marha hosszú a drága. (Mazda mx-6)


Ha rendszeresen 2-nél többen utaznak benne, akkor szerintem nem előnyös választás. Kiskoromban én is kértem szüleimet, hogy vegyenek már hátsó ajtót a trabantunra.

2016. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!