Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2002-ben gyártott Suzuki...

2002-ben gyártott Suzuki Swift-ben a fejegységet hogy tudom kiszerelni?

Figyelt kérdés
Érintkezési hiba lehet, mert nem szól az egyik hangszóró, de a hangszórónak nincs baja. Ha benyúlok hátulról, 1-2 centit tudok mozdítani rajta, de ki nem jön. Állítólag valami lemezt kéne bedugni két oldalt, és akkor ki lehet húzni, de nem tudom, pontosan hova kell dugni, illetve hogy milyen lemez ez, ha venni kell, hol kapható, és kb. mennyiért.
2010. ápr. 28. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyári-e a rádió?
2010. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, milyen rádiót tesznek bele gyárilag, az autót használtan vettem, és benne volt. JVC KS-F150 a típusa.
2010. ápr. 28. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Innen töltsd le a kezelésit, lesz benne kép a kiszedő szerszámról, meg hogy hova kell dugni, valami hasonlót próbálj meg szerválni, esetleg keress valakit, akinek hasonló típusú rádiója van, végső esetben pedig egy autóhifi boltban szerintem ingyen kölcsönöznek neked pár percre ilyet, ha nem túl nagy geny@k.
2010. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A link lemaradt :


[link]

2010. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!