Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999 BMW 323I SE 2494CC...

AspireV3 kérdése:

1999 BMW 323I SE 2494CC benzin 4dr manual mért nem idnul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy bmw 323i autom amit regota nem hasznalok, de idonkent beinditom es jaratom. Az autonak a kezifeke be van allva mar regota, kulonosebben nem foglalkoztam vele mert van mas amit hajtsak. A napokban leszedtem a bal hatso kereket hogy kicsit meg tisztogassam meg utogessem a fekdobot. Az autonak a kezifekje tovabbra sem enged de nem is az amiert irok hanem az hogy az auto se akar beindulni, es nem is teker a generator. A kerek leszedesen kivul semmit se csinaltam az autoval. Szerintetek mi lehet? Hallottam valakitol olyat hogy azert nem indul mert leszedtem a kereket es valami lopas gatlos kutyu aktivalodott es az nem engedi h inditsam, foglalmam nincs h ez valos lenne-e egy 1999es evjaratu kocsinal.. Tippek otletek? Azt meg hozza tennem h a motor amugy poccre indult mindig es anno a szerelom is agyon dicserte, pohar viz meg allna rajta.

2016. nov. 9. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lemerült az akku?
2016. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem neztem, de nem is gondoltam ra mert kerek leszedes elott jart kicsit es akkor is pocre indult. De utana nezek!
2016. nov. 9. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden rosszindulat nélkül szerintem te inkabb ne nyúlj az autóhoz,mert a kerdesedből olyan szintű tudatlansag arad hogy az sok(k)
2016. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként igen,léteznek olyan riasztók,amik emelésre beriasztanak,de gondolom azt észrevetted volna.

Az teljesen mindegy hogy mikori autó,40 éves kocsiba is szerelhető kb akármilyen riasztó rendszer.

2016. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!