Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OBD II nem kompatibilis vw...

OBD II nem kompatibilis vw polo classic 1.6 2001 járművel?

Figyelt kérdés

Vettem ebay-ről egy bluetooth-os elm327 obdII adaptert, de viszont amikor bedugom az (VW polo classic 100 2001 1.6 benzin) említett autóba csak a piros jel világít, és telefonon sem tudok rácsatlakozni torque pro-val, de viszont a másik kocsin (fiat ulysse 2.0jtd) működik rendesen. Esetleg nem kompatibilis vele az autó, találtam listákat azon se szerepel a VW a fiattal ellentétben amely szerepel.

Létezik erre valamilyen más megoldás, más hitelesítésű olvasó eszköz, amely támogatja a fönti autót???

Válaszokat előre is köszi. :):):):):):)



2016. nov. 9. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól mert képes az autó OBD2-n kommunikálni,az nem jelenti azt,hogy amin van OBD csatlakozó,az működik is vele.

VAG specifikus eszközt keress.

2016. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha nem szerepel a támogatott márkák listáján a VW,akkor miért csodálkozol hogy nem működik?
2016. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

De szerepel a vw, csak nincs elég típus a listán, a polo-ból meg pont az a kombináció nincs ami nekem van. Persze ezt is utólag néztem meg -.- :D.

Amikor megvettem az eszközt nem gondoltam, hogy vw csoport nemigazán szereti ezt, de szerencse olcsó volt, meg a másik kocsihoz amúgy is jó.

Akkor vag-com os eszközt veszek akkor az biztosan jó lesz, vagy annak is vannak fajtái, bocsi ha hülye a kérdés, nem igazodok ki nagyon a ezekbe a hitelesítésekbe, vagy mikbe. :)

2016. nov. 9. 18:57
 4/8 A kérdező kommentje:
a VAG-COM 409.1 az jó hozzá? :)
2016. nov. 9. 19:17
 5/8 anonim válasza:

Még az ELM327-ről: a VW Polo Classic 100 AFT motoros.

Ezen kívül csak a Golf III-ban van ilyen AFT motort vezérlő ECU. Valószínű a kis példányszám miatt hagyták ki a kezelő programból.

2019. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez tudtommal akl
2019. dec. 3. 18:21
 7/8 anonim válasza:

A 4/6 kérdésre:

Egy USB kábeles KKL VAG-COM for 409.1 -et sikerült venem, 6e-ért.

Az AFT motoros 1.6-os 96 -os VW Polot olvassa a készülék demo módban. A Mellékelt cd-n van egy demo program,ez működött eddig. A net-ről is töltöttem le 2 programot, továbbá egy demo magyar verziót.

--- Regisztrálni kell a 2-ik mellékelt cd programot. Ez sajnos még nem működik, mert túl sokat kísérleteztem vele, és lefogyott a 15 kísérlet, amit a leírás említ. Valószínű "uninstall" után újra kell telepítenem, hogy működjön.

--Ami infó még, hogy a demó program szerint az autó vezérlése a ODB2-t nem kezeli. Így a mini ELM327-ek nem tudnak az VW autóhoz kapcsolódni.

2022. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Normális diagot vegyél. Delphi Ds150e vagy HEX-V2 -t. :) De még a KKL VAG amit írtál, az is jó lehet.

Ezek a Bluetooth-os kínai csibecsodák fabatkát sem érnek.😉

2023. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!