Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 45 AH és egy 65 ah akku...

Egy 45 AH és egy 65 ah akku között időben lenne számottevő különbség "lemerülésig",1 mélyláda+5 hangszórós terhelésnél, ha nincs töltés?

Figyelt kérdés

egy 1000w mélyláda és 5 db 140w hangszóró.

1 6 csatornás erősítővel.

Ha a 45 AH akkut 65 -re lenne cserélve,akkor álló motornál lenne számottevő plusz idő amit a 65AH akku bírna töltés nélkül?


2016. nov. 10. 20:13
 1/2 dirtboy ***** válasza:

nyilván 45% kapacitás különbség van,de egyébként így sem ajánlatos csak aksiról zenélni,főleg nem döngetni.

alapból ha be van indítva a kocsi 13,8-14V értéken zenélsz,ha csak aksiról akkor meg 12,7ről indul új aksi esetében is,és mivel nincs utántöltés a generátorról így szépen ugrál is basszusra az aksi feszültsége,ha meg be esik a fesz az nem annyira egészséges sem az aksinak sem az erősítőnek,de még a zene dinamikája sem olyan.

szóval szolid zene hallgatás az mehet aksiról de hangosabb zene hallgatáshoz jobb ha be indítod a kocsit.

én egyébként itthon mikor hangoltam,15A-es mikroprocis töltőt raktam rá.

az elég normál zene hallgatáshoz,hangoláshoz.

2016. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem írod mekkora az erősítő...
2016. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!