Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson "hiba" tudtok megoldást?

Simson "hiba" tudtok megoldást?

Figyelt kérdés
Mentem ma egy haverommal motorozni és a bal lábtámasz olyan rozsdás volt hogy fogta magát és letört... Hegesztőnk nincs itthon, mit csináljunk?? Egyáltalán meg lehet hegyeszteni még?
2016. nov. 12. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Hegesztőnk nincs itthon, mit csináljunk?? "


Akkor elviszed egy olyan ismerőshöz akinek van,kb félperc és a helyén is van újra.

2016. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen én azt értem, csak mivel rozsdás ezért az nem lesz baj??? Attól meg lehetr majd ugy csinálni hogy jó idejig kibírja még?
2016. nov. 12. 11:32
 3/14 anonim ***** válasza:

Direkt vékonyra tervezték hogyha elkapsz valamit a lábtartóval,inkább az törjon le és ne a gerinced.


Taknyolni nem érdemes,/pláne józsibácsi 80 éves hegesztőtrafójával/-nem tétel egy új

2016. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
szóval vegyek újat? azt hogy rakom rá? o.O bocsi hogy hülye vagyok ehhez de na.. azért kérdezlek titeket
2016. nov. 12. 11:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha olyan rozsdás hogy már letörik akkor hegeszteni sem lehet.
2016. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
akkor mit lehet vele?
2016. nov. 12. 11:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki mint egy kormány,csak van középen két felfogató fül..13-as kulcs kell hozzá
2016. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
sajnos nem... egyszerűen megfogta és letört és csá.. vagy azt mondod hogy az egészet cseréljem le?? az egész egy nagy darabból áll?
2016. nov. 12. 12:02
 9/14 anonim ***** válasza:

A rozsdás részt lecsiszolod, fogod a hegesztőt és ráhegeszted. Ha meg nem menthető akkor kuka és szerzel másikat.



Hagyjuk már ezt a Józsi bácsi taknyolás dumát :D Akkor majd Levi srác taknyolja meg, teljesen mindegy. Ez otthoni barkácsolás, nem pedig német gyártósori meos hegesztés.

2016. nov. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én a helyedben nem szenvednék a hegesztéssel, főleg úgy nem hogy nincs otthon hegesztőd. Ha meg elmész meghegesztetni valakihez még lehet jobban jársz ha veszel egy másikat és rárakod. Biztosabb és talán olcsóbb, bár mindegy, fene tudja mennyi egy olyan izé.
2016. nov. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!