Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minusz hány fok körül tud úgy...

Minusz hány fok körül tud úgy "rendesen" odafagyni a kézifék?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Fene se tudja, de amikor már a sós latyak is megfagy az úton akkor a kézifék is be fog, ha be van ázva.
2016. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0 fok alatt bármikor!Felteve hogy tiszta vizről beszelünk!
2016. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-0,1 °C-nál már biztosan, ha ki van szakadva a bovden porvédő gumija.

Az én autóm se fiatal, már 11 éves, de pont ezért cseréltem pár éve komplett kézifék kötelet. Azelőtt és azóta is mindig behúzom ha leparkoltam, megyek havas, latyakos trutyis időben is és még soha nem fagyott be.

Csak arra a gumira kéne odafigyelni, amit sokan számomra valamilyen érthetetlen okból nem teszik...

2016. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem se fagyott még be a kézifék soha. Pedig napi használatban van az autó. a hátsó dobfékek szoktak beragadni a kíziféktúl. Miután megmosom az autót vagy nagyon esik az eső. Beállok a garázsba. Másnap elinduláskor kiengeden a féket elindulok azt akkor durran egy kicsit. Utána már nem fogja. De ez csak akor jelentkezik ha erősen húzom be. Ha úgy húzom be hogy épp hogy csak ne guruljon el a garázsban akkor nem áll be.
2016. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!