Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok ehhez az autóhoz?

Mit szóltok ehhez az autóhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Igazából szeretem a jobbkormányos autókat, és nem érdekelnek amit többen mondanak, hogy itthon nem lehet használni, de ha lehet nekem jobbkormányos vauxhall kéne!

Mi a véleményetek?

Megéri megvenni?

Köszönöm!


2016. nov. 13. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Hangosan felröhögtem. Vedd meg, haver! Tuti vétel. Ordít róla hogy svájci orvos házaspár második autója.
2016. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:

ezért a roncsért még pénzt kérnek?

szerintem ne nevettesd ki magad ezzel,nincs semmi jó ízlésed? tiszta igénytelen hulladék ez a kocsi.

az ára sem véletlen hogy ennyi.

2016. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ez az autó mesés. jajjdecsunya.blog.hu pozitív :D :D
2016. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem vacsoraztam....biztosan viszont lattam volna amit ettem amikor meglattam a kepeket...
2016. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd észhez térsz, csak idő kérdése. Ja, vedd meg bátran!
2016. nov. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vicces, inkább 367.000 km van benne, mint 167.000 jó esetben csak hengerfejes, a lezúzott bojlerek nagyon menők. Ezt a kocsit bontani kellett volna csak elhozni. Nem is értem miért kapott magyar rendszámot. A szállítás és az ügyintézés már el is vitte a vételárat.


Majd amikor betöltöd a 14-et kérdező, akkor rájössz

2016. nov. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szép autó, igazi megkímélt, első tulajtól, garázsban tartott, rendszeresen szervizelt :DDD Előbb vennék egy trabantot ennyiért, mint ezt a bullshit-et :DD
2016. nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tehát véletlenül sem az az oka a dolognak, hogy mindössze 110.000 forintja van egy autóra, hanem az, hogy nagyon szereti a jobbkormányos autókat, értitek :D
2016. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Is-is!

Ha lenne 500000-em akkor biztos egy jobb kormányost vennék, de ez szimpatikus lenne ha minden rendben lenne vele! :D

2016. nov. 14. 21:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Én majdnem annyiért vettem most 4 téli gumit, mint ennek a vételára. A hónapban lejár a műszaki is, biztos minden rendben van az autóval...
2016. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!