Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz az ékszíjam mivel olyan...

Rossz az ékszíjam mivel olyan visító hangja van itthon ki tudom cserélni?

Figyelt kérdés

2 hét múlva megy a kocsi szerelőhöz és ott ez is ki lenne cserélve de addig is használom az autót és megőrülök ettől a hangtól ha kell veszek két ékszíjat mert én nem tudom normálisan felrakni de arra a két hétre szűnjön meg ez a hang .. Opel Astra F 1.4 8 szelepes változat 2001-es évjáratú . Szerelő azt mondta valszeg csak meg kell húzni de távolba hatni ő se tud .


Előre is köszönöm !



2016. nov. 14. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

"ha kell veszek két ékszíjat mert én nem tudom normálisan felrakni"

Nem vagyok benne biztos, hogy jól fordítottam magyarról magyarra, de volna egy kérdésem.

Minek veszel ékszíjat, ha nem tudod feltenni? Generátort meglazítod, feszítesz rajta, visszahúzod a csavarokat. Ahogy a szerelőd is mondta, lehet csak ennyi a gond.

2016. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A te autódat nem ismerem, de a sajátomnál szaktudás hiányában is könnyű volt. A generátornál találtam egy rögzítő anyát, amit oldva a generátor-tárcsa (természetesen a generátorral együtt) nem feszítette már annyira az ékszíjat, így azt könnyen le tudtam venni.

Visszarakás pedig fordítva történt: feltettem a szíjat, majd a generátor-tárcsánál fogva/feszítve rögzítettem a generátort a már említett anyával.

2016. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na míg gépeltem, megelőztek :-)
2016. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy semmi munkáért nem érdemes szerelőhöz vinni. Kérj meg valaki férfi ismerőst, nem sok idő húzni rajta
2016. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rossz a generátor szíj, csak laza, azért visít
2016. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm akkor csak meg lesz húzva !
2016. nov. 14. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!