Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift Sedan 1.6 motorbl...

Suzuki Swift Sedan 1.6 motorblokk átalakítása olyan Twin Cam felépítésüre mint az 1.3 GTI, akkor hány lóerő körül lenne? És mennyibe kerülne az? Milyen alkatrészcserékkel járna az együtt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit sok volt mára neked a need for speed....

Addig amig azzal jatszottal tölthetted volna az idődet egy kis tájékozódással,meg alap dolgok/fogalmak elsajátításával es akkor lehet magadtól is rajönnel mekkora baromsagot kerdeztel!

2016. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És változó szelepvezérlésüre?
2016. nov. 14. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjél most már aludni...holnap iskola....
2016. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hamar Zoltán válasza:
Fura lenne összekombinálni, mert ugye az 1,6-nak több levegő kell, de szerintem összehozható lenne, viszont szerintem a dugattyúk is másak. A GTi hengerfejben a járatokat ki kell bővíteni, és akkor össze is jöhet. Ha sikerül, kíváncsi vagyok rá. Szerintem Akár 130 paci is lehet belőle, 1,6 hengerenkéntis baleno injektorcsúcsaival, stb. Qrvasok agyalás lenne, és mi van, ha a compunál elmegy valami, valami nem kommunikál valamivel. Fél évig állni fog az autód.
2016. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!