Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aerox probléma. (? )

Yamaha Aerox probléma. (? )

Figyelt kérdés

Van egy yamaha aeroxom, leo vince tt kipufogó, malossi sárga kontraszt, 3,5g-os görgőszett, 12-es dellorto karbi, 82-es főfuvi, 38-as levegőfúvóka, gyári légszűrő.

A probléma az lenne hogy ha bemelegszik a motor akkor nincs benne erő, lassan indul, és 50-től kap erőre. Ha lelassítok 10 vagy akár 30km/h-ig akkor ismét nehezen gyorsul. Ejti indulásnál a fordulatot, 6ezres fordulaton indul. De ha csak egy helyben állok és járatom kb fél percig akkor utána 9000ezres fordulaton elindul, és rendesen pörög, szinte ugrik egy kerékre.

Ha valaki sejti mi lehet a gond azt kérem hogy írja le a véleményét.

Ki lett próbálva 4-el, 4,5-el, 5-el, és 5,5g-os görgőkkel de azokkal nem pörgött és végre is csak 60-at ment.(Most megy 85-öt.) Próbáltam top variátorral és malossi kuplunggal (nem tudom milyen malossin belül:s) és kék kontraszttal és ugyan ezekkel a görgőszettekkel és akkor nagyon pörgött, de 50-nél montha elfogyott volna a nyál(benzin). Nem hiszem hogy a 82-es főfuvi kevés lenne, és a 12-es dellorto karbinak is elégnek kellene lennie.:s

Szerintem a görgő lesz a baj, most revo 3,5 van benne, de le lesz cserélve malossi 3,5-re. +Nagyobb hőértékű gyertya.



2016. nov. 16. 16:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!