Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » G astrában parkolási lámpát,...

G astrában parkolási lámpát, hogy lehet bekapcsolni? Még vartburga volt olyan hogy az indexkart amerre kiraktam az az oldali lámpa világított

Figyelt kérdés

Tehát leállítottam mindent. Mindent kikapcsoltam. Majd az indexet mondjuk balra kaocsltam.és világított a bal oldala az autónak elől hátul.

Opel astra g autón hogy lehet aktiválni ezt?


2016. nov. 16. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2016. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A G Astrát nem ismerem. De H Astrám van. Azon a megfelelő oldali indexet kell hosszan nyomni (gyújtás nélkül, vagy gyújtáson, ezt most hirtelen nem tudom) amíg ad egy hangot, majd e megfelelő oldali helyzetjelzőt égve hagyja.
2016. nov. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyomni??
2016. nov. 17. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, igen, a G Astrában (mint a legtöbb autóban) az a "beklattyanós" indexkar van. Ezt elfelejtettem.

A H-n mikrokapcsolós (nem marad ott, ha elengeded egyből visszaugrik alaphelyzetbe a kar, de attól még indexel).

Szóval az egy kicsit más. Nem tudom G-n mi a trükkje.

2016. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért köszi. És ha visszáll alap helyzetbe akkor hogy veszed vissza ha a kormány nem kapcsolja ki?
2016. nov. 17. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyomok rajta egyet bármelyik (jobb, bal) irányba és kikapcsol.
2016. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Közben találtam egy ilyet. Ezt böngészd át, hátha ír róla valamit: [link]
2016. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!