Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SlKérdés: tervezem pár éves...

SlKérdés: tervezem pár éves Volvo V60 vásárlását, max 100 000 km körül. Elég- e az 1.6- os dízel 114 le, vagy inkább d3 163 le. Tapasztalatok is érdekelnek általánosságban. Mennyi a nagyszerviz ( vezérlés) ciklusa a fenti típusoknak?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Apám munkatársának xc60 van, 136 lovas motorral, a v60 kisebb, alacsonyabb autó, ha nem pálya 150-160-nál gyorsabb tempóra akarod használni, akkor elég bele. Olajcsere neki márkaszervízbe 80E ft 20E km-ként, mást nem tudok róla.
2016. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A D3 motorral jobb műszakilag is. Szíjas és akármit írnak elő érdemes legföljebb 80 ezrenként cserélni. Olcsóbb mint a szakadás miatti motorgenerál. Olajat bárhol egy olcsó szerelőnél cseréltethetsz csak vedd meg a megfelelő minőségi olajat.
2016. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

80 ezer forint egy olajcsere?


Nekem egy 6 hengeres 2 literes benzinesem van,de a jó minőségű olaj és szűrő se kerül többe 15 ezernél,és ahova én hordom olajcserére,ott 2 ezer forintot kérnek el érte tőlem,ismeretlenektől 5 ezret legfeljebb.Pedig ez egy Suzuki márkaszervíz.


Kicsit érdekes hogy miből jön ki az a 80 ezer.

2016. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, vidéki Volvo márkaszervíz, újonnan vette, az első 20E km-s olajcsere volt, nem tudom még mit csináltak rajt, de 80-85E forint volt.
2016. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!