Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megvenni ezt az autót?

Figyelt kérdés

[link]


Nemrég lett leárazva 250-ről 220-ra, most ennyi az ára. Mi a véleményetek? Egy próbát megér? Mindennapi használatra kellene napi 40-50 km-re, ezért is akarok lpgt.



2016. nov. 18. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért csoda lenne, ha ez tisztességes autó lenne. Szerintem jó eséllyel megszívod a vételt. Nem a külső a baj, hanem az, hogy alighanem ezt már régóta igáslónak használták és nem kapta meg a megfelelő karbantartást.
2016. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jajj.....nem mondod komolyan hogy ezt a lomot nezegeted....

Felejtős ahogy van!Ha valami kis fogyasztasu es megbizhato auto kell foleg ennyi penzert marad a swift!

2016. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Árzuhanás, már "csak" 198ezer :-)

150ezerért is adná?

A képekről sokat nem tudsz meg, az árcsökkentés elég beszédes... valami miatt nem kellett senkinek

2016. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagy gondot vennél a válladra ezzel a vassal. Inkább nézz egy ezeréves Astra F-et. Az még a világból kivisz komolyabb baj nélkül.
2016. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 joco5582 ***** válasza:

Szerintem gyüjtsél még, 250ezerért használható kocsi nincs. Ezekre még 200ezer beleszalad, csak azért hogy a műszakin átmenjen.


Olyan 400, 500 ft körül keresgélj. Lehetőleg olyat ami esztétikailag is ok. Ilyen ársávban már egyszínű autók, és tervezhető kiadásokkal lehet számolni.


Én is nagy híve vagyok a Swifteknek, de már azok is bőven nagykorúak, és elkoptak. Sokkal inkább olyan kocsit keress márkától függetlenül, amiből sok fut, van normális futóműve, fék, beltér, gumi és nem kell azonnal karosszériáshoz szaladni. A motor általában túléli a bódét és szerintem ilyen sávban már a futott km tökmindegy. Csak minél kevesebb pénzből lehessen közlekedni vele

2016. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 100000- t kérnéd akkor is adná ezt leharcolt" autót" ,mit gondolsz miért árzták le ,meg ne vedd marad a swift
2016. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, miután pár ismerősnél is körbekérdeztem inkább maradok egyelőre a busznál. Egy szerelő barátom mondta, hogy áldjam az eget, hogy előtte megkérdeztem mert vagy az udvaron állt volna vagy még ennyit legalább rá kellett volna költeni.
2016. nov. 20. 17:30
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

"inkább maradok egyelőre a busznál"

Na igen. A busz is jó, csak azzal qrva nehéz parkolóhelyet találni. :-))

2016. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!