Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy motornál mi az átlag km?

Egy motornál mi az átlag km?

Figyelt kérdés

van egy 125cc-s supermoto 2003 és van benne 60000km!

Az sok?



2016. nov. 18. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Te se mentél még hosszú túrára, gondolom. Szerintem nagyon, nagyon kevés. OK, hogy kis motor, de régen 50-essel is leugrottak emberek Portugáliába :) Az nekem már meredek lenne azért, de szerintem azért van motorunk, hogy menjünk vele s egy 2000 km-es hétvége erős, de 13 év az 13 év. Van, aki motorral jár dolgozni, más csak élvezkedni, de évi párezer km az rohadt kevés, alig ül rá néha az én szempontomból. Egy rövidebbet nyaral és annyi.
2016. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50-es Derbimbe egy nyár alatt beleraktam 2500 kilométert, úgy hogy csak hobbi motorozásra használtam.
2016. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Itt az egyik

[link] és itt a másik

2016. nov. 18. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Most a hihetőségére értjük hogy kevés vagy az élettartamra? 60k km nem sok de nem is kevés. Utalhat arra is hogy jól megy, nincs vele gond, ezért ennyit letudtam vele menni főleg egy 125-ös kismotorral. Nagyobbakba nincs néha ennyi.
2016. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!