Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket ajánlanátok? Honda...

Melyiket ajánlanátok? Honda cbf 250 vagy Yamaha ybr 250?

Figyelt kérdés

Esetleg más ?

Első "igazi" motor lenne. Bár már ültem motoron, de nem túl sokat. Sok évig egy kis robogóval jártam, de most úgy érzem ideje váltani. Ezt a két motort néztem ki magamnak, illetve még a Kawasaki ninja 250r is nagyon tetszik. Hajlok a sport motorok felé is, de azt olvastam, hogy a kis ninja elég magas fordulatszámon éli az életét, és nem alkalmas hosszabb utak megtételére. Én viszont a kis robogómmal is volt, hogy csak úgy nekivágtam vakon a világnak, igaz, nem jutottam túl messze. Ezért gondoltam inkább, hogy egy túramotor jobb lenne.

Még ami fontos lehet, hogy nekem mint hobbi motor lenne rá szükségem. Szeretek motorozni. Néha napján mikor kedvem van motorozgatnék vele céltalanul, illetve lehet, hogy nekivágnék vele évi egyszer hosszabb túrának is. Nem munkába járásra van rá szükségem.



2016. nov. 18. 22:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve egy motoros ismerősöm azt mondja, hogy ne adjam 600 ccm alá, mert meg fogom bánni. Nektek mi a véleményetek erről ?
2016. nov. 18. 22:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is 600cm3 az alap. A 250-est hamar kinövöd, meg a hangja is elég idegesítő, mindig visíttatni kell, hogy normálisan menjen. Egy CBR 600 mindenre jó, városi motorozásra is, de a hosszabb túrákra is ideális, és elég megbízható, kezes jószág.
2016. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan az "A" jogsi, akkor ne vegyél 250-es gépet. Én is 600-as géppel kezdtem, konkrétan GSR600-al.

Érdemes elmenni egy vezetéstechnikai tréningre, ha már kicsit ismered a motort, NAGYON NAGYON sokat lehet tanulni! Érdemes a Hungaroringen csinálni, mert ott a pályán is lehet menni. :)

Széles utat.

2016. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, megvan a korlátlan A jogsim.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. nov. 19. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
cbf250-em volt, egy szezon alatt kinőttem, megtanulni vele az alapokat jó volt, ha van lehetőséged, próbálj ki pár nakedot, 80Le körül mozognak, és túrázáshoz kényelmesebb az ülés pozíció
2016. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!