Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kisautóm frissen cserélt...

Kisautóm frissen cserélt elemét összekarcolta az autószerelő kutyája, elismerte a felelősségét, megvan a festék, de hogyan kell ezt a hibát szakszerűen kijavítani?

Figyelt kérdés
Ugyanis, azt mondta, bármikor kijavítja, de ha gondolom, itta tubus festék, ecset, én is megcsinálhatom. Műszaki előtt van az autó, 200ezret ott hagytam neki, hogy nézze át. Míg az udvarába beállt, első esetben is ráugrott a láncon tartott kutyája, majd amikor én álltam be, és kerülni akartam, a kutyát, akkor is ráugrott, és amit 40 ezerért a karosszériás előtte megcsinált, azon vékony karom nyomok vannak pár helyen. Teljesen kivagyok, és egyedülálló nőként tehetetlen. Ecsettel lehet ilyen karcolást javítani? Az rondább lesz, mint most?!

2016. nov. 19. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha elismerte a hibáját akkor miért nem csináltatod meg vele???

Ecsettel rosszabb lesz mint előtte volt!

Nem értem a logikádat! Ez egy filléredbe sem kerülne!

2016. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Egy karc nélküli, lefújt, polírozott elemmel rendelkező autót hozz el tőle. A többit oldja meg ő.

2016. nov. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy egyedülálló nő vagy, még nem vagy tehetetlen.

Javíttasd ki a hibát a szerelővel, ecsettel csak gányolni tudnál.

2016. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Teljesen kivagyok, és egyedülálló nőként tehetetlen."

Fogyatékos is vagy?

2016. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most van az, hogy elkérsz tőle 40 ezret és visszaviszed az autót a fényezőhöz.
2016. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha csak szóba ismerte el az nem ok.ha tiszteséges lenne akkor azt mondta volna az ö költségére javitasd meg ,az meg hogy te javitasd meg,törd a fejed ez a károkozo sara ha nem hajlandó jelentsd fel
2016. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
200 ezret mire hagytál ott neki? Műszaki cizsga az 20-25 ezer forint. Műszakin karcosan is átmegy. De vele kell megjavíttatnod. Az hogy ott a tubus azt kend le te vagy ő az nem lesz jó. Azt fújni kell.
2016. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7

"Műszaki cizsga az 20-25 ezer forint."

Tényleg?

2016. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Nem a műszakira kérte el sok pénzt, hanem az előzetesen kijavított felújított dolgokért, számla nincs, felírtam tételesen. Az egy dolog, h nem tudom, azokat tényleg cserélni kellett-e, de amúgy nem kért többet, mint amennyibe azok kerülnek, 35ezer és 60 a munkadíj. Már mindegy, visszacsinálni nem tudom. Tehát, fújni kell, nem ecset, ezt még én is gondoltam. A megerősítésre volt szükségem

2016. nov. 19. 13:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tubus festék - már jól kezdődik...


Mondok Neked valami egészen újat:

Polírozás. Egy profi nyom nélkül kiszedi neked negyed óra alatt a karcokat,sőt ha nagyon kényes vagy még ún. "hologram mentesítő" vegyülettel is átpörgeti XD

2016. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!