Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » F astra gyári központihoz...

Nagy euzébio kérdése:

F astra gyári központihoz milyen távirányitos vezérlőt vegyek amivel működni is fog? Vettem már egyet de azzal csak zár és nem nyit

Figyelt kérdés

2016. nov. 19. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A fő kérdés hogy milyen központi zár van bent és milyen vezérlőt vettél hozzá?Ha valami univerzális vacak akkor készülj fel rá hogy sokat fogsz kínlódni vele mert sohasem lesz tökéletes!

Viszont ha a gyári van bent akkor annak a vezérlője a jobb első lábtérnél találod a műanyag küszöb takaró alatt (valószínűleg KIEKERT márka).Ha meg van akkor azt kell kicserélni!A G Astra és a B Vectra központizár vezérlője alkalmas erre a feladatra!Ne tévesszen meg hogy nagyobb mint a bent lévő,simán rá tudod dugni a gyári helyére! Tehát szerezz egy bontott B vectra vagy G Astra központizár vezérlő elektronikát. (csak olyat amihez meg van a távirányító ez fontos!) Ha sikerült, nyugodtan húzd le a bent lévőt és csatlakoztasd az uj vezérlőt.Ha meg van vedd kézbe a távirányítót! A kocsit tedd gyújtásra,majd 3 mp-en belül nyomd meg(és tartsd ugy 5m-ig)a távirányító nyitó vagy záró gombját!Ezzel megtörténik a távirányító "betanitás".Ha minden o.k. ezek után már távirányítós a központi zárad! Ez a beruházás kb.5-6ezer ft-ba kerül és igy megbízhatóan működik majd mindig a központi zárad.

2016. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak zár és nem nyit, akkor valamit rosszul kötöttél be.

Hogyan csináltad, hová kötötted?

2016. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ilyen egy semmitmondó válasz a kérdésemre:

"Az üzenet szövege: szia! adtam avezérlónek áramot testet megnyomtam a záró gombot amelyikben volt akkor áram azt kötöttem a zárásra és zárt ugyanigy nyitásra és nem csinált semmit"


Vidd el szerelőhöz és ne írj privát üzenetet!

2016. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!