Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom ellenőrizni a...

Hogyan tudom ellenőrizni a kipörgésgátlót, hogy jól működik e? Mivel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

[link]



Ezt írja ki a kocsim. Szerelőm azt mondta,hgoy elvileg,csak az egyik szenzor lehet valamelyik keréknél,azért írja rossznak az abs-t is. Álltam be a garázsba. elég ramaty a beton előtte,kavicsos,stb. a garázsajtó küszöbe meg magas.Faral álltambe a kocsi első kerekei meg kapartak egyet. ez lehet a kavicso talaj,meg a magas küszöb miatt,hogy erőlködött,vagy pont,hogy a kipörgésgátló a rossz?


2016. nov. 19. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb gázt nyomsz a kelleténél vagy gyorsabban engedted a kuplungot akkor óhatatlan hogy murvás kavicsos felületen ne lőjön el 1-2kavicsot.

Kipróbálni úgy tudod ha padlógáz és leugrasz a kuplungról, ha ilyenkor visszaveszi a gázt akkor jó ha nem veszi vissza akkor rossz.

2016. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehàt akkor normàlis a kaparàs... Nagyobb gàzt adtam ,mert a kuplung az nem volt elég neki.... Köszi a vàlaszt, ment a zöld kéz!
2016. nov. 19. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!