Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg olyan jók a honda...

Tényleg olyan jók a honda v-tech motorjai mint sokan mondják széthajthatatlan. Stb?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 12:05
1 2
 1/13 Tomcatters ***** válasza:

v-tech ??????????? XDD

ezt felejtsed el gyorsan :D

vtec

a v-tech egy EGYUTTES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a hondanak VTEC van , es igen ha normalis olajat raksz bele,(eneos sustina ) pl .. szinte szethajthatatlanok ,mivel arra terveztek oket, hogy porgessek mint a.... :D

2016. nov. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Jók igen,tekintve hogy nem sok gyártónak van 100Le/liter teljesítményű szívómotorja.

Főleg nem a 90-es évek elején.


Ilyen kihegyezett szívómotorok még a Toyota-nak voltak,de azok talán problémásabbak,mint a Honda féle B16/18 vagy K20 és társai.

Hasonlóra a BMW sor6 és v8 motorjai voltak képesek,illetve ma az Audi V10-es szívója.


A Hondánál egyébként akkoriban nem kötöttek kompromisszumot a tartósságban,amit jól bizonyít hogy ma is mennek ezek a VTi Hondák.És fogyasztásban sem több,maximum kicsivel átlagos használat mellett,mint egy kommersz 90-110 lovas 1.6.

2016. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy széthajthatatlan egy motor. A Honda a japán precízség egyik mintaképe, a precizen megtervezett és legyártott motorok pedig strapabírók, ha VTEC ha nem. Ennyi. De egyik Honda motor sem lett hírhedt a megbízhatatlanságáról. Egyébként ez a "VTEC dolog", sokaknál úgy jön le, hogy az egy jó motor, nem is kell karbantartani, lehet ütni-vágni. Hát azért ez nem így van.
2016. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy a VTI meg a VTEC az nem ugyanaz.
2016. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tomcatters ***** válasza:

igy van VTIes a VTEC :D Nem ugyan az

VTI-nél 1 féle szelep emelési magasság van, csak az időzítés változik

ellenben a VTEC 2fele butykovel rendelkezik egy normal es egy excentrikusabb nagyobb butykovel ,a vetc fejlettebb , ott a szelepkiemeles magassaga is valtozik fordulattol fuggoen nem csak az idozites

az I-vtec, az meg fejlettebb(inteligent vtec) ,ott is megvan a 2 butyko ,csak ott nem fordulatszamtol fugg, hanem ha szukseges alacsony fordulaton is atvalt az excentrikusabb butykore pl ha lepadlozod :D es kell az ero esvan az i-vtec-i ami a kipufogo szelepeket is vezerli pl f20c (honda s2000 )

2016. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mivan?


A VTi felszereltséget jelent.

2016. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Tomcatters ***** válasza:

Igaz,,, utannaneztem,, nem jol tudtam elnezest

VTEC volt a VTI felszerelt civicben is csak

sima VTEC fordulatszamfuggo

i-vtec meg terhelestol fuggoen valt at

2016. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy jók...
2016. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolso miert melyik joo ?

Csak nem a fustcsavaros tádé ???? :D (nekem nem jön be )

Nő létemre tudom,h azok szántofoldre valok :D

2016. nov. 20. 14:56
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg a vétek, bocs, vtec motorok, amiket jobban kell pörgetni, mint a 40 köbcentis fűkaszámat, azok nagyon királyok....
2016. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!