Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az szivar...

Mi a véleményetek az szivar gyűjtöról üzemelt ülés fűtésről?

Figyelt kérdés
Voltam ma mobelix áruházba és ott láttam ilyet. 2001es Opel astraba menne bele mert reggel mikor indulok melózni nagyon hideg az ülés és viszonylag sokat kell mennem. Nem kéne végig mennie meg ilyesmi csak mikor be ülök pár percet utána úgyis popsi meleg lesz :p szóval kB milyet érdemes venni? Ilyen régi autóról is lehet üzemeltetni?

2016. nov. 21. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sokfélét próbáltam már. Kb mindegyik teljesen jól melegít. Ami különbség volt: felszerelési módja. Ezt nézd meg, hogy lehet rögzíteni az üléshez. Számíts rá, hogy ha silány a kis fülecske, ami tartja, az leszakad róla idővel. Kicsit emel az üléshelyzeteden, ez megszokás kérdése. Nem tudom, milyen az anyaga az Astrának, de esetleg a csúszkálás lehet idegesítő. Egyébként nyugodtan meg lehet venni az 1900 forintosat, jól fog szolgálni.
2016. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 joco5582 ***** válasza:

Saját tapasztalatom az, hogy az olcsóbbak elég hamar tönkremennek. Főleg ha nagy szögben törik, esetleg csúszkál az ülésen be\ki szálláskor.

Úgy általában eléggé sok áramot esznek, így a hidegindítás rövid utak miatt érdemes figyelni az akksi töltöttségét. Nehogy szép lassan lemerítse. Ha mondjuk sokat mész akkor a generátor visszatölt - nem gond. De sok rövid útnál mérném a feszültséget.


Nekem sokat segített egy jó üléshuzat. Azt vettem észre, hogy meleg érzetű anyagok esetén nem fázik a hátam, így nem igényel fűtést sem az ülés Így most van egy ülésre szerelhető feltét. Ugyanúgy néz ki, mint az utólagos ülésfűtés, csak nem kell bedugni. Ha más nincs egy jó meleg polár takaró is csodát művel.


Remélem segít

2016. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van,,de már nem használom.

Nagyon jól melegítenek.

Én szivargyújtó elosztóról működtettem kettőt,de a biztosíték nem igazán bírta,erőssebbet meg nem raktam bele,így csak eggyet használtam.

Bele lehet régebbi opelba is,bírja.

2016. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer a gyerekemtől kaptam karácsonyra. Valami egy-két ezres darab volt. Két szezont kiszolgált. Szerettem, de a másik kocsiba mér nem kellett.
2016. nov. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!