Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Bmw E36 316i-m és...

Spiler22 kérdése:

Van egy Bmw E36 316i-m és nagyobb motort szeretnék beletenni. Mennyi pénzbe kerülhet kb. az átalakítás, mi a menete stb?

Figyelt kérdés
ja és nem szeretném vizsgáztatni szóval valami jó megoldást meghallgatnék! :) köszi

2016. nov. 21. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egy 300e körül megállna a 25i belerakása fékekkel. Ha akarsz hozzá sperrt is akkor az még + 1-200e. Tehát kb annyiba mint maga az autó.
2016. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De mi kerül annyiba pontosan le tudnád írni légyszives?

Azt hozzátenném, hogy nem igazán akarom törvényes úton intézni a dolgokat

2016. nov. 21. 22:09
 3/20 anonim ***** válasza:

"Azt hozzátenném, hogy nem igazán akarom törvényes úton intézni a dolgokat"


Ez majd a műszaki vizsgánál meg majd eladásnál biztos jó móka lesz!

2016. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azért írtam mert nem maga a papírozásra vagyok kíváncsi, hanem az átalakítási költségre lehetőleg pontról pontra.. :)
2016. nov. 21. 22:19
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Tipikus "legyen a bmw jel az elején, akármilyen tragacs" típusú hülyegyerek még hülyébb kérdését hallhattuk.
2016. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Már megbocsáss, de ez az oldal tudtommal azért van, hogy megkérdezze az ember amit nem tud..

Kezdjük ott, hogy mire fel írod azt , hogy tragacs..? 3 éve van meg ez az autóm ez idő alatt sokat foglalkoztam vele. például egy rozsdafoltot nem találnál a kocsin szerkezetileg teljesen egyben van akár kívül akár belül.. Nem igazán tervezek másik kocsit venni inkább tennék bele nagyobb motort..ezért is tettem fel valakik szerint ezt a "hülye kérdést"

2016. nov. 21. 22:33
 7/20 anonim ***** válasza:

Árakat írták, pontosat meg senki sem fog tudni mondani, keresni kell alkatrészeket szépen, megnézni mi mennyiből jön ki, aztán szerelőt keresni és megtudni mennyiért csinálná meg...


Azon meg nem tudom mi a meglepő, ha egy ilyen beírás után valakinek nem tetszik, hogy minden papír és hasonlók nélkül.


Gyakorlati oldal meg az, hogy 20-ból 19 autó esetében tényleg nem éri meg a motorcsere, gyakorlatban itt sem igazán, mert ami rámegy, abból majdnem lehetne venni egy gyárilag nagyobb motorral szereltet s akkor még a papírokkal sem lenne gond.

2016. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Beviz Elek ***** válasza:

Nem ismerem ennyire a Bömbiket, nem tudom hogy mi passzol a 2 motornál, de amik valószínűleg kellenek:

-Komplett motortér. Pár dolog tuti egyezik, de már csak méretkülönbség miatt sem lehet minden azonos

-féltengelyek. Ha szerencséd van összeépíthető a gyárival, ha nem, akkor nagyobb szenvedés

-nagyobb fékek (egész kerékcsonk?)


+a kis apróságok: váltó rudazat, kábelezés, stb


A legolcsóbb ha veszel egy komplett donort és akkor egyben minden megvan. Kérdés hogy megéri-e

2016. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen kérdést fel kell tenned,akkor mégis hogyan akarod kivitelezni a motorcserét?
2016. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy ezekben a BMW-kben elég simán lehet cserélgetni a motorokat, nem kell túl sok minden átalakítani. Nem is gondolnátok, hogy mennyi átalakított, papíron 316i, gyakorlatilag 20i meg 28i motoros BMW van. Persze nem támogatom az ötletet, szerintem is sokkal jobb egy gyári 325i.
2016. nov. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!