Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megcsúszott a vízcső, és...

Megcsúszott a vízcső, és lendületből képembe kaptam 1 adag fagyállós vizet, számba kb 1 fél kortynyi ment, amit kiköptem és öblögettem, de az a keserű íz itt van még, lehet bajom ennyitől?

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem de igyál minél több vízet.
2016. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A fagyálló nagyon veszélyes!

Beszélj egy dokival!

2016. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb 8-9 órája volt,semmit nem érzek,csak fura keserű ízt éreztem órákig.
2016. nov. 22. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem nyeltél belőle, nem lesz semmi bajod. Régen úgy ellenőriztük a fagyállót, hogy beledugtuk az ujjunkat és utána megnyaltuk. Ha édes volt, akkor fagyálló volt benne.
2016. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindegy,azt mondják,ha az első 8-10 óra után nem lesz kb részeg tünet (nehezen érthető beszéd,kordinálatlanság ,dölöngélés) akkor semmi.

De nincs bennem semmi,hibátlanul érzem magam kb 11-12 órához közeledve,na meg a mérgezéshez elvileg testömeg / 2-nek megfelelő ML-nyi tömény adalék kellene.

Na de 50ml-hez közel se volt,tán 5-6 ML ,és az is kb 1-2ml tömény ,mert 50-50-be letthigítva anno.

2016. nov. 22. 20:17
 6/9 JulesTS ***** válasza:
Most mar keso, valoszinuleg nem lesz bajod ha nem nyelted le, de fagyallo fogyasztas utan leheto leggyorsabban tomenyet kell inni, mert az csokkenti/semlegesiti a hatasat. Az megjobb ha elotte iszol tomenyet (persze fagyallo ivasra elore nem keszul fel az ember...).
2016. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Berserker88 ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, régen a műhelyben mindig azt csinálták ha valami szivárgott esetleg, megkóstolták és ha érezted a glicerin édes ízét akkor fagyálló volt. De természetesen ne igyad liter számra, nem vagyunk mi oroszok. :D
2016. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiam 2-évesen benyelt kb 0,5 deci spurit, aztán semmi baja sem lett! :) Azóta mondjuk gyorsabban fut és halkabban jár! :)

Viccet félretéve(akkor én sem mosolyogtam ezen...) semmi bajod sem lesz, főleg ha kiköpted.

Azért vizeletedre figyelj, ha az pirosas lenne, vagy kiszáradás jeleit érzed, akkor azonnal mentő!

2016. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvagyok! :DDD
2016. nov. 23. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!