Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit megy végsebességre...

Lacigabi kérdése:

Mennyit megy végsebességre egy gyári Peugeot Vivacity 50-es robogó? Az enyém 2006-os tuning mentes és 55 a vége, szerintetek ez ok?

Figyelt kérdés

#Peugeot #robogó #Mennyit megy
2016. nov. 22. 20:12
 1/7 Berserker88 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy számottevő különbség lenne köztük. Szerintem olyan 60-65 a vége maximum. :) Az én Yamaha Jogom is annó 70-et ment zsírozott lejtőn, hátszélben. De ott már visított, szitált minden baja volt. :D
2016. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha teljesen gyári, akkor ez a reális. Nem ismerem a konkrét típust, de sokszor pár egyszerű(és olcsó) átalakítással könnyen fel lehet ezt tornázni 70-80-ig.
2016. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit lehet vele csinálni, hogy egy kicsit többet menjen? Én nem csináltam még ilyet.
2016. nov. 23. 19:00
 4/7 Berserker88 ***** válasza:
Ha gyári és előtte sem berhelték, akkor lehet, hogy van a kipufogóban egy fojtás amit ki lehet berhelni belőle. Vagy teszel bele nehezebb vagy könnyebb görgőket, hogy jobban gyorsuljon, vagy nagyobb legyen a végsebessége. Lényegében olyan mint egy áttételezés egy autóban. De ez eléggé macerás dolog és szét verheted vele a variódat is ha elrontasz valami. Esetleg fel lehet furatni egy szakembernél pár ezer forintért. Utána már rakhatsz rá nagyobb karbit esetleg, jobb kipufogót. Az a baj, hogy ha tényleg akarsz rajta valamit tuningolni, akkor egy idő után a gyári alkatrészeket is cserélni kell, mert nem feltétlenül ekkora terhelésre vannak tervezve. :)
2016. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom ebben milyen folytás van, de ezeket szokták:

1., kipufogó könyöknél

2., karbiban szűkítő

3., variátorban egy gyűrű, ami nem engedi teljesen kimenni

4., cdi-ben forulatszabályzó

2016. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cápeti085 válasza:
Üdv.Nem is olyan régi a kérdés hátha én is választ kapok.Nekem is Jogom van 90kg vagyok és így 66 a vége.De érezni,h nem pörög ki mert sztenderem csutka gázzal kipörög és szabájosanntilt mint a kocsi.Namost kell e nekem a tiltás nélküli cdi mert ügye nem akarok én üveg hangon menni vele.Akkor miértelme van a tiltás nelküli cdinek?Persze lassa kap 70ccm he gert meg végáttételt. 😀
2017. márc. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyi értelme van, hogy van rá kereslet. Ha valakit nem érdekel, hogy szétpörgeti, az beleteszi.
2017. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!