Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 kuplung nem emel...

Simson S51 kuplung nem emel ki miért?

Figyelt kérdés

Tegnap mentem vele, fura volt, hogy húzott kuplunggal is el akart indulni ahogy beváltottam 1-be, de aztán kijjebb tekertem a karon a bowdent és jobb lett valamivel, mentem vele egy 4-5km-t, megálltam egy kereszteződésnél, el akartam indulni, lefulladt, mivel emelkedős volt és nem emelt ki a kuplung. A kuplungkar úgy mozog mint amikor biciklin kiakad a fék szóval nagyon könnyen. Ilyenkor mi a teendő? Mitől van ez? Elállítódott a holtjáték, vagy mi lehet?

A válaszokat előre is köszönöm :)!



2016. nov. 23. 15:00
 1/3 Ispán Kornél válasza:

Helo. Hát ez több okbol is lehet.

De elösször vedd le a válrodeknit és a kulpungnál nézd meg a rugos alátétes anyát lehet hogy az lazult meg ha ez nem segit akkor viszont sujjosabb a baj.

2016. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerult, be lett allitva mentem vele egy jopar kort, tok jo volt de ujra elallitodott egy ido utan a holtjatek :/, aztan megint be lett allitva most megint jo volt mentem vele par kort de mar megint kezd lejjebb fogni :(, miert? Mi a megoldas?
2016. nov. 27. 10:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnyúlt bowden volt a megoldás! Csak ennyi baja volt. Új kuplungbowden megoldotta a problémát.
2023. máj. 28. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!