Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford S-max Sport kivitel?

Ford S-max Sport kivitel?

Figyelt kérdés
2014 es s-maxoknál általában a hátsó lökhárító műanyagból van, de láttam sportosabb kiviteleket aminél a lökhárító fém, és az első lökhárító is másképp néz ki, illetve gyárilag könnyűfém felnivel szereltek. 2016 os modellekből szintén van a sima és ez a sportosabb, de nem tudom, mi alapján van ez? A titanium a felszereltséget jelzi, a powershift a motort, és egyikből-másikból is van ilyen-olyan. Van esetleg valaki aki ért ehhez, és el tudja magyarázni?

2016. nov. 23. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A powershift a duplakuplungos automataváltót jelenti. A Ford.hu-n szerintem van prospektus meg részletes konfigurátor abban kellene megnézni milyen felszereltséghez jönnek ezek az extrák.
2016. nov. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lökhárító nincs fémből. Sok -sok éve tilos fémből lökhárítót csinálni. Legfeljebb króm díszcsíkok vannak az autókon. Ahogy írták, a powershift az automata váltó, a Titanium a felszereltségi szint. (ez sportosabb, a Ghia az elegánsabb)
2016. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!