Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50 ccm-es motort...

Milyen 50 ccm-es motort ajánlotok majd nyárra?

Figyelt kérdés

Üdvözletem !


nos most lett meg a jogsim kocsit most vettem magamnak egy 2001-es opel astra F-et ő vele minden rendben nemrég esett túl az első nagy szervizen ahol minden meg lett csináltatva és kicserélve ami nem volt jó rajta és még kapott 4 új hangszórót is a gyári helyet ;) .


Viszont szeretnék venni egy motort amihez nem kell új jogsi hogyha úgy van nyáron tudjak azzal menni dolgozni vagy járok külön nyelv suliba is majd nyáron és oda is jó lenne eljutni .


Nem értek hozzá egyáltalán szóval van egy autószerelő ismerősöm hozzá szoktam vinni a kocsit is ez is oda lesz hurciválva én hülye vagyok ezeknek a szereléséhez ( ha foglalkoznék vele biztosan nem csak nem érdekel )


Valami szépet szertnék xD tudom ezzel nem tudtok mit kezdeni de arra gondolok hogy nem ilyen babetta típusút . jelen pillanatban 300 ezrem van rá ebből ki kell jönni valami normálisnak .


Mindenképpen olyat szeretnék ami manuális váltós mert későbbiekben tervben van hogy 21 éves koromban lerakom majd az A2 vagy melyik jogsit és addigra meg akarok tanulni vezetni motort alap szinten hogy ne akkor üljek először váltós motorra .


amilyen típusút néztem : Aprila Rs 50 mert ez rohadt menőn néz ki szóval ilyen típusút keresek és ezek manuális váltósak és ennek a márka nevét ismerem .


A válaszokat előre is köszönöm !



2016. nov. 23. 21:40
 1/4 A kérdező kommentje:

vagy esetleg még ez a kinézet is tetszik :


[link]

2016. nov. 23. 21:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyérzem te már döntödtél az Rs 50 mellet nem rossz.az alkatrészek ha jól tudom nem barátiak,de egy egy tipust,márkát nem azért kedvelünk.kispörgös motor,jól is néz ki,kategóriájába szinte verhetetlen, váltós is . sok sikert
2016. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen ment a zöld :)
2016. nov. 26. 22:06
 4/4 anonim válasza:
Ne ne. Rijeut sztem ne. Ennyiért tudsz venni egy jó derbi sendát. Nekem is az van
2016. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!