Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért rángat a motor? Skoda...

Somos karolina kérdése:

Miért rángat a motor? Skoda octaviában 1300 benzines vw Bora motor van, állandóan rángat a motorja már 5 éve. Ki cserélve szűrök, labda szonda, meg nem tudom már ennyi év alatt mi nem lett cserélve, és továbbra is rángat a motorja 1500 fordulat alatt

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A fojtószelepet és annak a házát meg kell tisztítani.
2016. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kiemelném a lényeget:

"továbbra is rángat a motorja 1500 fordulat alatt"


Mi ezen a csodálni való? A személyautók motorjai - főképp az ilyen feltöltött motorok - nem igazán hatékonyak kétezres fordulat alatt.

Az már egy más történet, hogy ha ilyen alacsony fordulaton gyilkolod a motort, aminél még az olajfilm se épül fel rendesen a mozgó alkatrészek között, akkor rövidesen motorgenerál lesz a vége.


Szerintem.


1.3-as? biztos, hogy nem 1.2 TSi? Biztos tudatlan vagyok, de Borából se ismerek csak 1.4-es motorral szereltet.


U.i: Remélem, hogy csak egy unatkozó troll kérdése...

2016. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!