Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem rég vettem az autómra...

Nem rég vettem az autómra (Opel Astra G 1.4 16v) Paragi kipufogót, de semmi hangja nincs. Vectra középdob van bent ami jóval nagyobb mint a gyári Astráé és gondolom sokkal többet is tompít. Na most ha azt kicserélném egy gyárira akkor megnőne a hang?

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül Vectra az a dob! Létezett gyáriban hosszú dobos és rövid dobos kivitel is. Hangban nem tudom mennyi különbség lehetett köztük gyárilag, de nekem még senki nem panaszkodott egy cserénél, hogy hangosabb mint a régi.

Váltsd ki a dobot egy sima csővel és biztos lesz hangja..

2016. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan a kipufogó gányolással! A mérnökök úgy tervezik a motorokat, hogy a jó működéshez szükség van a teljes kipufogó rendszerre. Akár teljesítménycsökkenés vagy egyenetlen járás is lehet a vége.
2016. nov. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem barmolnám szét a rendszert.
2016. nov. 27. 10:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak agyalok rajta, hogy miért nem szól a sportdob és ezért kérdezem, hogyha a kisebbik középdobot beraknám akkor az talán nem fogna vissza akkorát mint a nagyobb.
2016. nov. 27. 10:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg nem a FŐnix tuninng .hu oldalról vetted , mert ott ha megfigyelted ,a leirásokba felvan tüntetve egyik halkabb kivitel a másiknál .én is a halkabat vettem ,de ha vársz kiég a a hőszigetelés benne lesz hang!!De cserekor a hangosabbat vesszem meg az is műbizonylatos . bocsi nem kiég inkább össze
2016. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De-de pont onnan van! És írtam is nekik e-mailt és azt mondták ebből a paragi sportdobból nem létezik halkabb és hangosabb. Kiégéssel nem tudom meddig várjak még 1000-1500 km simán eltelt még mindig mintha a gyári lenne. :(
2016. nov. 28. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem irtam valótlant igaz ÉN 2008-s 1.3 swiftre vettem még a rendelést már elküldtem akkor látam valahogy ugy irta h ez hangosbb de nem üvölt. ne kérdezd őket az oldalon járj utána
2016. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is g astrán van sport dob. 1.6 16v... Nekem zeus dob van alatta. Szóval nekem úgy van hogy a régi rendszer volt fent ahol a közép dob ki volt váltva egy gázgyorsítóval.(így vettem annó a kocsit) gyönyörű mély hangja volt úgy. Aztán az idő meg ette az egész rendszert. Kezdett mindig máshol el törni meg már szét is volt égve. Gondoltam ki cserélem az egészet a leömlőtől.úgy is volt. Fel tették az új rendszert de ebbe már nem tettük be a gázgyorsítót hanem maradt gyári állapotban a közép dobbal. Erre is fel tettem a sport dobot és nekem is úgy van most mintha a gyári dobbal lenne. Szinte semmi hangja.de már nem foglalkozok most vele. Szóval ha nincs hangod akkor érdemes ki váltani a közép dobot egy gázgyorsítóval és akkor lessz hangja. Tíz ezres tétel ha jól tudom de nézz utána ha gondolod . Remélem tudtam segíteni ...
2016. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!